Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik nekem de neki egy másik lány tetszik aki nem akar vele járni csak haverkodni. Az a lényeg h órákon mindig őt nézem és kicsit se feltűnő. A barátnőim szerint összeillenénk. Mit csináljak h rájöjjön h tetszik nekem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 11:04
 1/7 anonim válasza:
Szia! Félsz megmondani neki, hogy tettszik neked?Szerintemmenj oda hozzá, beszélgess vele, hívd el sétálni, vagy valami, és hátha lesz valami!:)
2009. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Előző vagyok, csak még annyit akarok, hogy ne támadd le rögtön !:) Hogy tettszik neked! Szia!:)
2009. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne tamadd le, csak akkor ha ugy erezed ismeritek egymast annyira hogy pl. ne menjen aztan oda mashoz hogy a hatadmogott kinevessenek hogy te mit szeretnel.(mert ugye minden osztalyban vannak rosszaakaratu emberek). Egy kicsi reszben tapasztalatbol beszelek, 4 evig voltam szerelmes az osztalytarsamba, de a fent emlitett dolgok miatt sosem mondtam meg neki, csak ugy tettem mint te, orakon ot neztem... Szoval a lenyeg az, hogy ha nektek egyutt kell lenni, ha "ugy van megirva" akkor ugyis egyutt lesztek. Lasd nallunk is ez volt, a banketten bevallotta hogy o is ugyanugy erez ahogy en, es en voltam a legboldogabb ember a vilagon:D Es meg kell mondjam, megerte varni:)
2009. nov. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

NEMBIZTOS AZ AMIT A BARÁTNŐD MOND!

HALGAS A SZIVEDRE.

JAÉSMÉG VALAMI MY VIP MEGHIVOT KÉRNÉK HA LEHETNE!

MERT MÉG NINCS VIPEM DESZERETNÉK ERE ACIMRE...wwherceg@t-online.hU FOGADMEG A TANÁCSOMAT MERT NEMMINDEGY KIRE HOGY HALGATC.

2009. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ELŐZŐ .CSAKIS A SZIVED DIKTÁLJON A SZIV NEM HAZUDIK CSAK JÁTCIK NÉHA DE KEL EZIS AZ ÉLET NEM KŐNNYÜ

.... HERCEG....

2009. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen és ha kell várok.

Ja és még azt vettem észre h egyre többet néz felém.

Ez jelent valamit?

2009. nov. 16. 13:35
 7/7 vistakri válasza:

SOHA NE TE KEZDEMÉNYEZZ! nincs jogod hozzá az etikett is így mondja meg

de ne hagyd h ő magától kezdjen el érdeklődni irántad!

mondd meg neki hogy bejössz neki

és mivel vesztenivalód nincsen várd meg mit mond erre bátorság!12/f

2013. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!