Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor érdemes lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes lefeküdni egymással?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 2 hónapja randizom egy nálam 8 évvel idősebb sráccal. Ő 28, én 20 éves vagyok. Teljesen megértjük egymást, össze vagyunk hangolva, az együtt töltött idő pedig egyszerűen fantasztikus mind a kettőnk részéről. A második randin megcsókolt, aztán a harmadikon már egy kicsit tovább ment, elkezdte a nyakamat puszilgatni, és taperolt is egy picit. Eszméletlen jól esett, és őszintén szólva ő az az ember aki hosszú idő után megdobogtatta a szívemet és ez visszafele is így van. Ezek ellenére félek, hogy mennyire helyén való vagy mennyire okés ha a 4.-5. randi után mondjuk ez megtörténne.
jún. 9. 17:43
1 2
 11/16 anonim válasza:
Este
jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Te tudod.. a lenyeg hogy akibe megbizol abban csalodsz mindig a legjobban, es akibe kevesbe bizol na o lesz az igazi.
jún. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Már illett volna de a ti dolgotok.
jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

En mikor nagyon kedveltem valakit es o is engem, mi hetente tobbszor is talalkoztunk, mert annyira kedveltuk egymast. Ket honapig mit csinaltatok? Online chateles?

Szerintem ha varni akarsz 4-5 randi tok rendben van, de ha komolyat akar veled akkor ugysem ezt nezi legyen akarhanyadikon is szex

jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azért volt ilyen kevésszer, mert az ember ugyebár dolgozik. Nekem van olyan mikor 8-9 napot húzok így végig és este 10-kor már mit csináljunk, hova menjünk ha másnap reggel 3-kor kelek?
jún. 11. 03:56
 16/16 anonim ***** válasza:
58%
Akkor igy nem lesz minosegi parkapcsolat ha mar a randizaskor se tudtok idot szentelni egymasra
jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!