Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor érdemes lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes lefeküdni egymással?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 2 hónapja randizom egy nálam 8 évvel idősebb sráccal. Ő 28, én 20 éves vagyok. Teljesen megértjük egymást, össze vagyunk hangolva, az együtt töltött idő pedig egyszerűen fantasztikus mind a kettőnk részéről. A második randin megcsókolt, aztán a harmadikon már egy kicsit tovább ment, elkezdte a nyakamat puszilgatni, és taperolt is egy picit. Eszméletlen jól esett, és őszintén szólva ő az az ember aki hosszú idő után megdobogtatta a szívemet és ez visszafele is így van. Ezek ellenére félek, hogy mennyire helyén való vagy mennyire okés ha a 4.-5. randi után mondjuk ez megtörténne.
jún. 9. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megtörténhet nyugodtan. Ha oda van érted akkor szex után is oda lesz (nem fog ribinek tartani se).
jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
2 hónap v. 5. alkalom után is teljesen okés.
jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Nincs olyan, hogy érdemes. AMikor mindketten akarjátok.
jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Ezen. Múlik. Mikor tanuljátok már meg?

Volt, hogy egy pasival 3 hónap rendszeres találkozás és randizgatás után feküdtem le. Kb két alkalom után lelépett, és mint utóbb kiderült, a randizás alatt is volt neki más, akit azért "húzogatott", mert nehogymá'. Persze, fiatal kamaszlány voltam, nem volt még nagyon toppon az emberismeretem, mert nyilván voltak ennek jelei utólag, de ha esetleg az első-második randi után fekszem le vele, akkor csak annyi történik, hogy nem pazarolok el rá 3 hónapot az életemből, hanem továbbléphettem volna különösebb érzelmi sérülés nélkül már egyből.

A fentiekből okulva aztán már nem húztam a dolgot, 21 évesen egy 28 éves sráccal (szóval nagyon hasonló helyzetben hozzád) a második találkozásunk alkalmával (1 hetes ismeretség után) feküdtem le. Mindezt 10 évvel és két gyerekkel ezelőtt.

Szóval nem ezen múlik. Ha akarjátok, jól esik, hajrá. Ha nem akar komolyat, attól még nem fog akarni, hogy fél évig kéreted magad, ha pedig komolyan tervez veled, akkor ez nem fogja befolyásolni a későbbiek alakulásában.

jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Biztos hogy te is a szívét dobogtattad meg és nem csak a farkát?
jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem egy valami nem tetszik ebben az egészben és az az, hogy először lesmárolt a randin majd a következőn már taperolt. Te meg most úgy érzed, hogy még többet szeretne, pontosabban szexet miközben te nem vagy rá kész. Nem igaz, hogy nem érzi, látja rajtad. Nem érdekli!

Na én emiatt nem randiznék vele többször.

jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy én nem akarom, inkább arról, hogy vajon mit gondolna ha én kezdeményeznék ilyen téren. Teszem hozzá van amikor nagyon félénk és nem mer, de van amikor meg tök magabiztos. Ezen még nem igazodtam ki teljesen, és ilyen téren tudni se tudom mit gondol erről a témáról, holott volt szó róla, de sosem árulta el mennyi idő kell neki mire ilyen szinten ráhangolódik a dolgokra. A taperolás csak annyit jelentett, hogy benyúlt a farzsebembe, rám markolt és közelebb húzott, de semmi mell fogdosás, vagy ruha alatt, ne gondoljatok nagyon durva dolgokra. Az biztos, hogy nem csak szexre kellek, hiszen akkor minek várna meg küszködne ennyit meg miért hozna nekem ajándékokat, vinne el gyönyörű helyekre stb.?
jún. 9. 19:05
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
LOL, akkor mire vársz? Feküdj le vele. Én biztos nem randiznék vele. Csak arra vár mikor teszed szét, azért visz ide-oda. Nem igaz, hogy félénk. Arra vár mikor kezdeményezel te, hogy aztán azt tudja mondani, hogy mégse illetek össze, nem akar kapcsolatban lenni. 2 hónapja randiztok és most lenne az 5.tali. Más ilyen idő tájt már jóval több randin van túl. De te tudod nyugodtan szexelj vele hátha tévedek.
jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után 4-5 randi az nagyon kevés. Miért csak ilyen kevesszer találkoztatok?
jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Tök mindegy, amikor akarjátok. Nem jár érte jutalom, ha X hónapig vártok, csak szólok.
jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!