Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli nők! Mennyi aktív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők! Mennyi aktív udvarlótok van, akik "ugrásra készek"?

Figyelt kérdés

Akikről biztosan tudjátok hogy azonnal párkapcsolatba lépne veletek ha rábólintanátok? Tehát a komoly udvarlókról beszélek!


Egy életkort is írhatnátok mellé.


máj. 29. 10:53
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
85%
Egy sincs. Ilyen, hogy egyből hajlandó legyen nem csak dugókapcsolatot, hanem igazit, soha nem is volt.
máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
87%

"Tudom hogy vannak kevésbé szép nők is, de általában nekik is szoktak udvarolni."


Nem szoktak. Honnan veszel ilyen sületlenségeket?

máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
#42 az incelek azt hiszik, hogy egy nő lehet akármilyen ronda, kövér, kígyózó sorokban állnak a jobbnál jobb pasik az ajtajuk előtt. A valóságban nagyon kevés és nagyon alja pasi megy csak ilyen nőkre.
máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
77%
Nekem egy sem. 😔 26/n
máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
34%
Nekem sincs 22/L nagy feszes mellekkel
máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Nulla.


Dugásra? Akarmennyi, ahol, akivel, és ahogy én akarom, - ha akarom, fizet is erte..

De komoly kapcsolatra esélytelen.

máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
27%
46,persze,de erről ki tehet,hogy neked csak egy isteni tulajdonságokkal rendelkező férfi felel meg csak?jó,tudom,te se,véletlenül lett ilyen a személyiséged
máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
48%
47, úgyse jön össze veled, miért csipogsz?
máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
0%
a.ád fa..a csipog,mért kéne összejönnie velem?nem tudok róla semmit,lehet nem is nő,ne magadból indulj ki
máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
90%

49, ezt üzened a szánalmas kis csipogásoddal. "Vedd lejjebb az igényeidet, hogy nekem is legyen esélyem!" Mindez magas, nyávogó hangon.


Ha eddig nem tudtad, most kapsz egy feedbacket, hogy minden ilyen 'miért vannak elvárásaid' komment így hangzik. Mint egy nyávogós 5 éves kissrác.

máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!