Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli nők! Mennyi aktív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők! Mennyi aktív udvarlótok van, akik "ugrásra készek"?

Figyelt kérdés

Akikről biztosan tudjátok hogy azonnal párkapcsolatba lépne veletek ha rábólintanátok? Tehát a komoly udvarlókról beszélek!


Egy életkort is írhatnátok mellé.


máj. 29. 10:53
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

4: Jellemzően nem. Kérdés volt a kor, lemaradt: 33 leszek pár hét múlva. Ez, ha csak 18 éves kortól nézzük is (de nem akkor szokott az ilyesmi kezdődni), elég hosszú idő, ami alatt csak az a tipikus "legalja" próbálkozott be ritkán. Mindenki tudja, kb. kikre gondolunk, nem kell belekötni a kifejezésbe. De már egy ideje ők sem közelítenek - nyilván nem is hiányzik, ezzel csak azt akarom megmutatni, hogy mennyire senki és semmi.

2

máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

11: Értelek. Tehát akkor összegezve azért voltak udvarlóid, de nagyon alsó polcos pasik, illetve egy ideje ők se.


S mára már elfogadtad ezt az állapotot? Amúgy én a nőkkel vagyok így és én most vagyok 33 éves.


Nem nagyon kellettem nekik soha, így bemondtam az unalmast és már nem is udvarlok nekik egy ideje.


Az ok hasonló : én se vagyok egy szép pasi, sőt. Tök felesleges energiapazarlás volt a csajozás így utólag visszanézve, gyakorlatilag szinte semmit nem kaptam vissza a befektetett energiából.


De amúgy ahogy kezdtem elfogadni ezt, úgy egyre kevésbé zavart meg zavar. Ez van és kész.


Megedződtem egyedül, úgyhogy nem nagyon félek hogy így is maradok. Mert eddig is így voltam.

máj. 29. 11:32
 13/51 anonim ***** válasza:
100%

"Akikről biztosan tudjátok hogy azonnal párkapcsolatba lépne veletek ha rábólintanátok? Tehát a komoly udvarlókról beszélek!"


Ez alapvetően nem a nőn múlik. Vannak olyan férfiak, akik bárkit elvennének, mert annyira kétségbe vannak esve és bárkivel összejönnének, csak legyen nőjük. Én is ismerek ilyet. Most épp egy nála kb. 10-15 évvel idősebb ukrán menekült anyukával próbálkozik, mert azt hiszi, ott több esélye van.

Én nem hívném "komoly udvarlónak" azt, akinek bárki megfelel.

máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
12: Én elfogadni nem igazán tudom még most sem. Biztos, hogy azért is, mert túl éles a kontraszt a vágyott állapot és a tényleges között. A vágyott kb. az lenne, ami a 6-osnak megadatott, mármint nem a sugar daddys vonal, hanem az a mértékű lehetőségekben bővelkedés. Ehhez képest van, vagyis csak volt az apámkorú lerobbant alkesz meg hasonló "színvonalas" kategória, azok is max egy vagy néhány 2 perces, béna és önző ürítés jellegű szexre, és ismétlem, még ez is ritkán. Biztos vannak Buddha-alkatok, akik ezt tök jól viselik, sajnos én nem vagyok ilyen emelkedett lélek, így csak beletörődök egyéb lehetőség híján, de ez nem elfogadás, nem megbékélés, hanem tömény frusztrációból és keserűségből álló lemondás.
máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok és az a vicces, hogy barmennyire is paraszt vagyok veluk, ugyanugy kuzdenek
máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem nulla, de nincsenek is szingli pasik az ismeretségi körömben, így ez nem csoda. Házas pasiknak lehet, hogy tetszem, de hát ők nem számítanak.
máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

14: Nálam egy progresszív folyamat volt ez, sokáig nem tudtam elfogadni. Hosszú évek kellettek hozzá. Lehet ma még frusztrációból és keserűségből álló lemondásnak látod, de lehet pár év múlva már nem így fogod látni.


Nekem 12 éve volt barátnőm utoljára, nővel meg 4,5 éve szexeltem, de az is egy haverlány volt. Prostituáltaknál se voltam soha, még ez a része se hiányzik.


Próbáld meg megragadni az élet egyéb részeit, hidd el, szép is lehet ez, attól hogy nincs benne férfi, legalábbis olyan amilyenre vágynál.


Kívánom hogy érezd jobban magadat!

máj. 29. 12:11
 18/51 anonim ***** válasza:
16%
6,még sajnálni kéne mert pénzért szinészkedsz?
máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszem hogy szüksége van a sajnálatodra bro
máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
16%
19,neki csak a pénzre van szügsége,bróóó
máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!