Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli nők! Mennyi aktív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők! Mennyi aktív udvarlótok van, akik "ugrásra készek"?

Figyelt kérdés

Akikről biztosan tudjátok hogy azonnal párkapcsolatba lépne veletek ha rábólintanátok? Tehát a komoly udvarlókról beszélek!


Egy életkort is írhatnátok mellé.


máj. 29. 10:53
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Nincs nőm.
máj. 29. 16:41
 32/51 A kérdező kommentje:
30: S akkor gondolod erre egy gazdag pasi a megoldás? Végülis lehet megoldás rá ha önerőből nem megy a boldogulás. Gondolom a fiatal éveidet se tanulással töltötted hanem inkább bulikával.
máj. 29. 16:42
 33/51 anonim ***** válasza:
A tanulás és a bulika együtt nem megy? Van mesterdiplomám is, képzeld, csak albérlet fizetése mellett nem fedezi a keresetem az igényeimet. Ez biztos sokaknak ismerős szitu😀Gazdag pasi meg nem megoldás erre, mert puszta érdekből nem lennék párkapcsolatban, csakis szerelemből, az emberek 90%-ával ellentétben. Többet ér nekem a függetlenségem.
máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

Én ezt értem, nem fedezi az igényeidet, ezért is kéne a sugar daddy, amiről írtál.


Ezt írtad : "Én elég vonzó nő vagyok, épp ezért inkább a sugar daddykre fordítom az energiáimat."


Ez mi mást jelentene minthogy módos pasit keresel? Neked ez a prioritás, ezt fejtegeted ki abban a kommentben bárhogy is nézzük.


Ez nem baj, de ne csinálj úgy mintha nem így lenne. Csak sok aranyásó kolléganőd van.... nagy a verseny a gazdag pasikért....

máj. 29. 16:52
 35/51 A kérdező kommentje:

"Én elég vonzó nő vagyok, épp ezért inkább a sugar daddykre fordítom az energiáimat. Az legalább megtérül anyagilag. Kapcsolatok terén csalódtam már eleget a férfiakban, nem kérek belőle többet. "


Te nem kérsz az átlagos pasikból, csalódtál (ki érti ezt?) de a pénzes pasi jöhet.

máj. 29. 16:57
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
#34 a sugar kapcsolat szexkapcsolat pénzért. Köze nincs a párkapcsolat témához.
máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Ja értem, tehát akkor még rosszabb. Te ku****dnál plusz pénzért. Mármint ha a hatos vagy. Szép dolog ez....
máj. 29. 17:56
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
37, azért haragszol rá, mert nincs pénzed.
máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

Mármint kire haragszom? Nekem nem kellene ilyen nő az fix. Mert az első nagyobb bajnál hagyna ott , ennyi.


Ahogy nem véletlenül hagyta ott az eddigi pasijait is a hatos, egyszerűen nem fogja fel hogy az élet nem egy végtelen élvezet, van fájdalom is, gond is, probléma.


A gazdag pasiknak meg egy idő után így se úgyse fog kelleni.

máj. 29. 18:09
 40/51 anonim ***** válasza:
Igazából számodra nem lényegtelen, hogy mit csinál a felhasználó? Semmi közötök egymáshoz, mégis úgy írsz, mintha személyesen érintene a létezése.
máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!