Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért inkább a kék szemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért inkább a kék szemre buknak a pasik?

Figyelt kérdés
Jó a barna nem túl izgalmas, de az is szép :)
2010. okt. 29. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem a barna tetszik jobban :)
2010. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi az hogy, egy szem a színétől izgalmas?Van,akinek ez tetszik,van akinek az...Nem is a szín a lényeg
2010. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem, mert volt h a srác azt mondta h kár h nem kék a szemem, mert az jobban szereti és így nem jöttünk össze. bár ha jobban belegondolok jobb is h nem volt semmi :)
2010. okt. 29. 15:59
 4/16 anonim ***** válasza:
mekkora idióta volt :D lehet csak kifogást keresett
2010. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
lehet :) bár tök jól elvoltunk, elbeszélgettünk mindenről, 5 perc szünet sem volt a beszélgetésben. értelmes ember, meg tud szólalni társaságban csak hát ez a szem mizéria... :)
2010. okt. 29. 16:02
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a szemed színe miatt nem kellettél neki, jó nagy hülye lehetett.
2010. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kinek a pap, kinek a papné :) mást az ilyenre nem nagyon lehet mondani.
2010. okt. 29. 16:06
 8/16 anonim ***** válasza:
Tökjó. És mert egy srác ezt mondta neked, te rögtön általánosítottál? Gratulálok.
2010. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sem azért nem jött össze veled, mert nem kék szemed van :D Különben pedig nem tudom, honnan veszed, hogy inkább a kékre buknak, a barna gyönyörű :$
2010. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem általánosítottam, bár a kérdésből valóban ez jön le. egyébként mai napig beszélek a sráccal és tényleg a kék szem a mániája, fekete hajjal. nem azt mondom hogy én tökéletes vagyok, mert nekem is vannak hülyeségeim, hibáim mint mindenkinek. nekem nincs bajom a barna szememmel, csak kérdeztem valamit :)
2010. okt. 29. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!