Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok buknak a kopaszokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok buknak a kopaszokra, vagy inkább a "hajas" srácokat kedvelik?

Figyelt kérdés
Elsősorban csajok írjanak már pls.! :)
2009. nov. 28. 23:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Hát én sose járnék kopasszal!! Nem az olyanok a kedvenceim. :)
2009. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem tetszik, ha egy pasi kopasz. Ha csak szimplán jó rövid haja van, az okés, de ne legyen kopasz. Szerintem nem néz ki jól. De van akinek tetszik.
2009. nov. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sem jön be ... Bár van akinek nagyon jól áll :D
2009. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
én inkább a hajasbabákat szeretem, bár még a nagyon rövid haj elmegy... a kopasz már nem
2009. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Nekem tetszett már kopasz srác... Nem is egy! :)
2009. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semtetszik a kopasz. Viszont van egy haverom, aki kopaszodik, ezért hogy ne látsszon, kopaszra borotválja a fejét. Ő így szebb!:)
2009. nov. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
nem tetszenek, inkább legyen pár centis haja a srácoknak! 24/L
2009. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Én is a pici, rövid hajat szeretem, de egy kopasz ismerősöm azzal védekezik mindig, hogy a kopasz pasiknak több a tesztoszteronjuk :))))
2009. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

Na mivan a kopasz fejből még nem csinált divatot a média úgy, mint a kopasz nemiszervekből?

Biztos azért, mert a hajápoló szerekben nagyobb biznisz van, mint a borotvákban...

2009. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem bejön... nagyon is, de csak akkor, ha jól áll az illetőnek :) Előfordul, hogy amikor látok egy kopasz pasit, legszívesebben végig simítanám a fejét, de hát nem tehetem! :) Azért a hajas srácokat is szeretem... Szerintem állhat legalább olyan sz*rul egy tüsi haj valakinek mint a kopasz fej és így fordítva :) 20/L
2009. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!