Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiatal lányok inkább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányok inkább az érzékeny vagy a kemény, kigyurt pasikra buknak? Honnan lehet észrevenni hogy ki melyikre bukik?

Figyelt kérdés
Csak azt ne mondjátok hogy ízlések és pofonok! :)
2009. márc. 26. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
24 vok és hányok a kigyúrt pasiktól. Mind mű...A természetesség sokkal jobban tetszik. Honnan lehet tudni? Hát puhatolózz, hogy mi jön be a lánynak...
2009. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
A húgom az érzékeny kigyúrt pasikra bukik.
2009. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
69%

Szia Kedves!

Nem mindég számít az alkat!

Kisugárzás számít!

Figyeld a lányok reakcióit amikor rámosolyogsz,vagy egyéb lány gesztust teszel.

A visszajelzést fogod érteni!

Üdv : Angyal

2009. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha értelmes lány nem a kigyúrtságra fog rámenni, ha meg valami gyengébb akinek az fontos hogy a barátja "raj" legyen akkor ne csodálkozz ha ez kell neki.
2009. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De sajnos ez tényleg általánosítás:)A mai világban már nem nagyon lehet tudni,hogy a fiatal lányok milyen típusú fiúkat szeretnek,mivel már 14 éves kislányok is eljárnak szórakozni,stb...De nagyjából lehet sejteni a lány viselkedéséből szerintem,pl.ha kis kedveske,akkor biztos nem a kigyúrt állat fog neki kelleni.Ha olyan pörgős,bulizós,akkor a bevállalós,nagyszájú pasik.Én így tapasztaltam:)
2009. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem nem számít...

Van olyan srác aki kigyúrt és tetszik, de van olyan is aki nem és az is...

Ez annyira relatív....

Én szeretem ha egy fiú ki tudja mutatni h mit érez, vagy legalább normális, ami mostanság ritkaság, figyelj a csajokra, engedd őket előre nyisd ki nekik az ajtót ilyeneket tegyél meg és akkor jó leszel náluk, és jeleznek

19/L

2009. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyépként egy érzékeny, mégis beválalós fiú vagyok. Érdekes párosítás mi? :)
2009. márc. 26. 15:34
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
akkor nagyon jó pasi lehetsz :) én nem bírom a kigyúrtakat.. egy pasi legyen kellően érzékeny, de bevállalós is :P
2009. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
A fiatal lányok azt se tudják még hogy mit akarnak.Úgyhogy ne éld bele nagyon magad.Egy érettebb nőnek,lánynak a komoly, felelősségteljes, jó egzisztenciával rendelkező pasi kell, aki mellett biztonságban érzik magukat és családot alapíthatnak vele.Gondolom én.Inkább a pár évvel idősebbek felé nyiss ha egy mód van rá.
2009. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Az is teljesen idióta általánosítás, hogy minden kigyúrt pasi mű és hülye, ezt minden sportoló nevében kikérem magamnak. Kellően érzékeny vagyok, soha nem tudnám megbántani a kedvesemet, de mindig kiállok az igazamért és ha oda kell állni és oda kell tenni magamat, akkor is 100%-ig helytállok.

Az is érdekes, hogy én nem pont ezeket a reakciókat szoktam észrevenni a nőktől... 24/F

2009. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!