Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok kinek jön be ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok kinek jön be ezek a típusú pasik?

Figyelt kérdés
Hyper aktív,sokat beszél,vicces,de egyben mikor komolyra fordul a szó nagyon komoly tud lenni,nem valami macsó alkat de jóképű,és mindig nyíltan megmondja kerek perec hogy mit akar tőled.
2010. okt. 28. 19:29
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Hát a saját tapasztalataim szerint aki nagy dumás neten az a valósában egy gyökér. Jó pár ilyen volt és jelenlegi osztálytársam ilyen.
2010. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
IGAZ
2010. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

ebben tényleg van igazság, bár nem kizárólagos...

vannak akik csak neten merik kinyitni a szájukat, itt élik ki.

2010. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Nekem elmondhatatlanul ellenszenves vagy.

A "zöld dobozba" írtak alapján még nem, nade a kommentjeid...no comment.

Elég erőltetett vagy, szánalmas ahogy próbálkozol. Talán majd kinövöd.

20L

2010. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
22:17 az meg úgy elfogadnám hogy ellenszenves vagyok de azzal vitatkoznom kell hogy ez barmifajta próbálkozás lenne ami esetleg szánalmas lehet.Nem voltál elég figyelmes és ezek alapján a véleményedre sem nagyon adok.
2010. okt. 31. 00:03
 36/40 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, akire tökéletesen illik a leírás, ő nem jön be, de szimpatikus.
2010. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi általában azért vall kudarcot,mert elhiszi azt,amit a nők mondanak.

A legtöbb nő azt mondja,hogy rendes srácot akar magának,mégis sokan egy

rosszfiúval vannak,és persze a jófiúk vállán sirják ki magukat.Azokén, akik a

"Legyünk csak barátok!"-kategoriában vannak. Persze ettöl az ellentmondástól

a nők is szenvednek. Hol van hát az igazság?

2010. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

bennem semmi ellentmondás nincs. Tudom hogy imásom a s*ggfejeket. Azt is tudom hogy ez nem helyes, és nekem rossz, és hogy h*lye vagyok, majd kinövöm stb, de egyelőre nincs ellentmondás, azok a pasik örjítenek meg akiknél látom hogy megkaphatom de nem lesz egyszerű dolgom, és ha megkaptam is csak takaríthatom a szemetet amit maguk körül rendeznek. Ez van.

Hogy a férfiak miért vallanak kudarcot... nem tudom, én amit mondok azt úgy is gondolom, elhihetik. csak rá kell kérdezni mert magamtól nem mondok mindenkinek midnent :)

2010. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok scak lányban (úgyahogy) de az ilyen pasik nekem is bejönnek :D
2010. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
*csak
2010. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!