Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok kinek jön be ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok kinek jön be ezek a típusú pasik?

Figyelt kérdés
Hyper aktív,sokat beszél,vicces,de egyben mikor komolyra fordul a szó nagyon komoly tud lenni,nem valami macsó alkat de jóképű,és mindig nyíltan megmondja kerek perec hogy mit akar tőled.
2010. okt. 28. 19:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Imádom őket:DD
2010. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%
énis!:O:):D
2010. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%

ez így szép és jó. tényleg. csak a nyíltan megmondja kerekperec h mit akar nem szokott működni az ilyen pasiknál =/

de ha igaz, és mellette nincs valami egetrengető hibád, akkor ezek a jegyek szimpatikusak.

2010. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
eget rengető hiba az ha nagyon válogatós vagyok , hamar leírom a csajokat.
2010. okt. 28. 19:37
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
ez velejáró. ez engem nem érdekel. úgyértem kapcsolaton belül van-e valami olyan bogara az illetőnek amit nem tudok elviselni.
2010. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

és aki le van írva azzal mar nem kezdek ki hagyom inkább szállni tovább a kevésbe jobb pasiknak.


Jah amúgy meg az Egomal szoktam sokat viccelni :-))

2010. okt. 28. 19:39
 7/40 A kérdező kommentje:
Hat talán eddig azt nem tudtak elviselni bennem hogy nagyon spontánan vagyok , nem lehet megszokni és kiigazodni rajtam.
2010. okt. 28. 19:41
 8/40 anonim ***** válasza:
89%

nem ilyenekre gondoltam. A felgma típusú embereknél szokott előfordulni néhány olyan viselkedés amit nem bírok elviselni (valszínű azért mert én is ilyen vagyok, és amire figyelek hogy én ne tegyem meg, azt mástól sem viselem el)

ilyen a hazugság, a másik lenézése, a megcsalás, a hülyéneknézés, a túlzott hiúság és a túlzott egoizmus (ami nem egyenlő azzal ha viccelődsz vele hogy mennyire imádod magad, oylat én is szoktam :D )

2010. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
jo a spontaneitás van akinek zavaró, engem spec nem zavar.
2010. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Erre mondjak azt hogy az vese rá az első követ aki meg nem hibázot mondjuk a hazudás , hülyének nézés az hülyeség.

Jobban lehet variálni ha őszinte vagy és kicsit egoista.

Megcsalass az meg egyenlő a szakítással.

Ami meg hiba lehet az az egészséges vitatkozás amit nem nagyon szeretnek a csajok mert sokan csak az igazukat fújjak és nem tudnak vitatkozni

2010. okt. 28. 19:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!