Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, milyen típusú pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, milyen típusú pasikat néztek meg a suliban?

Figyelt kérdés
Szóval, mi szükséges ahhoz, hogy azt mondjátok: ,, ez de helyes " Öltözködésben milyen stílusa legyen, haja milyen legyen, nyaklánca, karkötője, esetleg fülbevalója. Mi a fontos???
2010. szept. 4. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem a sportosan elegáns fiúkat, és ha van egy kis eredetiség az öltözetükben, ami jellemzi őt.Egyébként, mindegy, ez egy relatív dolog, mert mindenkinek más jön be.Ha meglátok egy magas fiút, akkor vmiért vonzani kezd, de lehet az is h az arca különleges, és megfog benne vmi.Nem feltétlenül kell jóképűnek lenni ahhoz, hogy vki azt mondja, hogy helyes vagy.Fontos az ápoltság is és a megfelelő frizura...néha találkozok olyan vkivel, akinek nem pászol az arcához a haja.De ez mind nagyon külsőséges, viszont válasz a kérdésedre.remélem...
2010. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyen kigyúrt, de a testzsír százaléka nem legyen 1%-nál több, legyen rajta sok tetkó, hosszú, rózsaszínű haja legyen, a pólója is legyen rózsaszínű, szakadt farmer, Konzerv cipő, szines deréköv, fültágító, orr-szem-fül száj-nyelv pirszing.
2010. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hülye vagy te? Ahhoz hogy helyes a pasi, mi köze van a nyaklánchoz meg fülbevalóhoz meg a többi hülyeséghez? Valaki vagy jóképű / magas / helyes és akkor tetszik a csajoknak és megnézik, vagy viselhet bármilyen bohócöltözéket, ha nem helyes, nem fog senkit érdekelni.
2010. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem árt vigyázni. A suliban olyan srácokat szúrtam ki, akik pár évvel később tök csúnyák lettek. Nem akarom őket bántani, de :DD tényleg gáz. Még jóhogy akkor nem jöttem össze az egyikkel. :D Amúgy én a szemüket nézem meg legjobban. Bár, jól be is fürdök velük, mert a sunyi tekintet a kedvencem! És az tényleg sunyi :)
2010. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a suliba gyerekek vannak nem pasik.
2010. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 FFDP ***** válasza:
ma 15:36 Hogyhogy csúnyák lettek? Mi változott rajtuk?
2010. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eligénytelenedtek, elállatiasodtak (testalkatra, és arcra is). Szóval már rájuk sem néznék. A pasik nagyon sokat változnak 15 -től 20 éves korukig.
2010. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az jó, én semmit nem változtam eddig, pedig már 18 vok:D
2010. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!