Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nektek milyen tipusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek milyen tipusú srác jön be 15-16 évesen?

Figyelt kérdés
(ha emos vagy akkor ne is írj!!!!!!!)
2010. jan. 9. 10:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kort is irjatok légyszi! És nem baj ha idősebb vagy, csak mond el hogy neked ilyen idős korba mi jön(jött) be!
2010. jan. 9. 10:26
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem a korához megfelelően azért legyen férfias.. ( már amennyire 15-16 évesen lehet:D ) szeretem a nagy mancsokat is és az sem hátrány ha van egy kis borostája (ismét már amennyire lehet mert ugye itt a 16-os fiúkról beszélünk.) A belső tulajdonságok meg elég sablon,de legyen kedves,intelligens,humoros,megértő. :)
2010. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 és fél éves vagyok, de inkább a 18-19-20 éves pasikat kedvelem! :)

De főbb tulajdonság: Megértő, udvarias, ha kell legyen komoly, de azért humoros is, féltsen, szeressen..

Nekem nem annyira a kinézet számít!

Persze azért adjon is magára! :)

2010. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

legyen jó teste nem kockahas csak lehessen érezni hogy van benne erő éz biztonságot ad.haj:barna szőke fekete vörös teljesen mind1 arca :az összkép jó legyen,a molyosa szép .belső:szeressen,hűséges,ne legyen komoly,

17 L vagyok

2010. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
és még a belsőhöz:ne menőzzön ne legyen nagyképű se beképzelt seknit se nézzen le ne legyen bunkó senkivel de legyen önbizalma ne legyen szerény:D
2010. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a félhosszú, vasalt hajú fiúk tetszenek (ami mostanság nagy divat.) Fontos hogy szép mosolya legyen, szép fogakkal :D Nekem bejön az is hogyha kicsit mandula alakú a szeme ;)
2010. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát én holnap leszek 16.. :D

Amúgy nekem inkább az ilyen +18tól jönnek be.

És engem inkább a kisugárzása fog meg.. Az sem hátrány ha kék vagy zöld a szeme..:D De a lényeg, hogy biztonságban érezzem magam vele.. Udvarias és figyelmes legyen, na meg humoros! :)

2010. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én a hosszú hajra bukom ! A szeme lehet akármilyen ! de mégis kék a best...

Legyen vicces, de ha kell komoly . És meg lehessen vele beszélni dolgokat.Sportos legyen , metált is hallgasson (persze a zene nem lényeges...)És még ha nem is szereti a romantikát a barátnője kedvéért legyen néha az is :)

2010. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15:58 vagyok!Majd elfelejtettem : 14/L
2010. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Legyen megértő,figyelmes,türelmes,vicces.Lehessen vele poénkodni,de komolyan beszélgetni is.Legyen sportos,szeresse a zenét(mivel én imádom a sportot,sportos pasikat és a zenét).Lehessen vele kicsit romantikázni,járjunk el ide-oda.Legyen kicsit izmos.

A haja lehet rövid,zselézett vagy kicsit hosszabb is csak jól álljon neki.

14/L (pár hónap és 15)

2010. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!