Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nektek milyen tipusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek milyen tipusú srác jön be 15-16 évesen?

Figyelt kérdés
(ha emos vagy akkor ne is írj!!!!!!!)
2010. jan. 9. 10:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Sztetek milyen a sértődős fazon???

mert sztem az olyan sz@r! Tiszta köcsög és minden poénon sértődősködik.az nem jó sztem!

De mien az nektek ha vki vékony, és nem néz ki olyan izmosnak, mint amilyen igazából! sztetek? de jó humor felettéb!

2010. jan. 9. 17:23
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyen humora (legfontosabb! :D) és szeressen!

Külsőre szinte teljesen mind1 a lényeg hogy adjon magára és ne legyen túl duci! :$ xD


Am a sértődős srácokat nagyon nem szeretem! A volt barátom is ilyen volt... pff :/

15/L

2010. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%

2hónap és 15leszek.

hát szerintem oylan 17-18év körüli pasik.

ne legyen tüsihajuk.inkább valami kicsit hosszabb. legyen nagyon romantikus.

2010. jan. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A sértődős fazonokat nem bírom.. De én olyanokat nem ismerek, mivel én eléggé csípős szájú vagyok, szóval mellettem nem maradna el 5 percnél tovább.

Szerintem a 2 legfontosabb dolog: 1. Szeressen 2. Legyen humora..

Nekem már volt kicsit husisabb barátom meg csont és bőr is.. Hát a husisabb sokkal jobb volt! Mondjuk a mostani is eléggé vékony, de ha rajtam múlna.. Már olyan lenne, mint 1 tápos csirke.. :D

16/L

16/L

2010. jan. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Van egy lány ismerősöm akinek mindig olyan hülye humora van mintha beszólna. Ezt néha nem vágom! és ez nem is jön be! Szerintetek ha vki megjegyzi h ez nem túl rendes tőle de ő csak"poénkodik" akkor az sértődős?
2010. ápr. 26. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!