Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok kinek jön be ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok kinek jön be ezek a típusú pasik?

Figyelt kérdés
Hyper aktív,sokat beszél,vicces,de egyben mikor komolyra fordul a szó nagyon komoly tud lenni,nem valami macsó alkat de jóképű,és mindig nyíltan megmondja kerek perec hogy mit akar tőled.
2010. okt. 28. 19:29
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

ezt ne húzd rá hogy a csajok, mert ez emberi hiba. exem sem tudott vitatkozni, pedig pasi volt- esküszöm! :) Általában két féle ember van aki nem tud vitatkozni: aki túl agresszív és mellé buta, és aki túl muja hogy megszólaljon... mindkettőtől feláll a hátamon a szőr.

Abban igazad van hogy mindenki hazudik. De nem is arról van szó ha valaki egyzser kétszer füllent. De ha abszolút hülyének néz, mert megcsalt és tudja hogy tudom de azért még hazudik - na az már necc. önmagában az is ha valaki értelmetlenül sokat hazudik, mert azzal a lendülettel érzem hogy hülyének néz és nem tisztel. persze ez nem feltétlen jár együtt a flegmatikus jellemmel, az csúnya általánosítás lenne.

2010. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

jejj sztem te egy tuti srác vagy :D Engem konkrét azért nem bírnak egy csomóan, mert nem tudtam konkrét megmondani h mikor mi legyen, hanem "majd felhívlak és lesz vmi"...manapság nagyon sok emberből hiányzik a spontaneitás pedig véleményem szerint nagyon fontos :) jófej lehetsz:)

korod?

17/L

2010. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Milyen lányok tetszenek neked külsőre és belsőre?Te hogy nézel ki külsőre?
2010. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

tudom hogy sokan nem tudnak vitatkozni és a két csoportból lehet azt mondani hogy a férfiak között van az aki bunkó és agresszív a csajok között meg aki inkább magába roskad bár vannak kivetélek,de azok a csajok akik csak magukba roskadnak azokat lehet hülyének nézni és megcsalni.

Többiekkel nem lehet szórakozni mert annak trónfosztás lesz a vége férfiúságnak annyi egy alapos tőkőn rúgásáll xD

2010. okt. 28. 20:10
 15/40 A kérdező kommentje:

Pfuuu ez nagyon hosszú lenne hogy leírjam hogy ki tetszik,inkább csak azt írom le hogy mi nem.

Ne legyen végletes azaz lehet kényes is de ne nagyon,lehet kedves de az is csak akkor mikor lása hogy szükségem van rá és hogy meg tudjak benne bízni,de meg ez sem minden,de en pl szeretem ha beszámítható és tudom mit mikor hol kivel csavarog mar ha olyan amit elég sűrűn ki szoktak használni hogy féltékenyé tegyenek.

Külsőre pedig,legyen rajta mit fogni szeretem a rodeót de itt is belemegyünk abba hogy azért vagy egy határ ami sokk.Legyen természetes de ha olyan helyre megyünk tudja magát úgy kirittyenteni hogy mindenki csak őt nézi.

2010. okt. 28. 20:19
 16/40 A kérdező kommentje:

Előre írom nem itt szeretnek part keresni csak kíváncsiságból és csak azért mert kedvem támadt beszélgetni de lehet privizni skype csere ilyesmi és ha mind a ketten ráérünk dumálhatunk erről arról.

De amúgy 19/F

2010. okt. 28. 20:21
 17/40 anonim ***** válasza:
jóó mi a skype címed?
2010. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
hmmmmm nibolero
2010. okt. 28. 20:28
 19/40 anonim ***** válasza:

:D látom megy az ipar...

na midnegy, csak a vitára visszatérvem ég kicsit... nem tudom én már találkoztam olyan pasival aki kiidegelt azzal hogy ne mvitázott. az ellenkezőjével voltam együtt sokat, ezért lepett emg először engem is... Első vitánk, én amúgy békés vagyok, de megmondom ha bánt valami... magyaráztam neki, ő pedig ült, motyogott valami olyasmit a bajusza alatt hogy " de azért szeretjük egymást ne vitatkozzunk" én pedig úgy felidegesítettem magam rajta mint még soha... komolyan akkor nem voltam ilyen ideges mikor az exem különböző tárgyakkal dobálozott:D én modnta h mi bajom, a srác pedig mint aki nem hallja csak hajtogatta hogy ne haragudjak... úgy éreztem tököm nőtt, és láttam ahogy az övé eltűnt.

2010. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

hahaha ilyen esetek is vannak,és ezt néha szoktam furcsállni de igazából nincs benne semmi meglepő exed nagyon laza és inkább kerüli a vitákat vagy nem tudja mit kelene mondani.

Amúgy ez nem iparűzés csak arról van szó hogy én igazából mindig is csajok között voltam és tudok beszelni a nők nyelven és szívesebben is miután kiismertem,suliban mindig a lányok voltak többségben és most munkában is csak az sajnálom hogy nincs egy nővérem pedig lehetett volna de sajnos nem született meg.


Skypos-nak üzenem hogy várok meg egy kicsit de nem sokáig holnap meló de jön a "végre péntek" !!!

2010. okt. 28. 20:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!