Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok kinek jön be ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok kinek jön be ezek a típusú pasik?

Figyelt kérdés
Hyper aktív,sokat beszél,vicces,de egyben mikor komolyra fordul a szó nagyon komoly tud lenni,nem valami macsó alkat de jóképű,és mindig nyíltan megmondja kerek perec hogy mit akar tőled.
2010. okt. 28. 19:29
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
az iparűzést arra értettem hogy milyen kis kapós lettél, nemismerekedemittacímem:D
2010. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Ja értem tudod az ilyen jó pasik csak kapósak lehetnek ami elég ritkaság manapság.De netten mindenki lehet legény a gáton.

De ha gondolod küld privibeamailcimed és még beszelünk holnap mert most fexem.

2010. okt. 28. 20:55
 23/40 A kérdező kommentje:

Már megy is az altató. 6-7 percetek van !!!!

http://www.youtube.com/watch?v=vQVeaIHWWck&NR=1

2010. okt. 28. 20:56
 24/40 A kérdező kommentje:

eh de nem ez itt sokkal jobb hangba és képbe is.


http://www.youtube.com/watch?v=oGvAFAWPRMo

2010. okt. 28. 20:59
 25/40 anonim ***** válasza:

igen ez a net ilyen. lehetsz te ollókezű edvárd, de az is lehet még tököd sincs.

az emailcímem privátabb annál hogy elküldözgessem :D (államtitok ;) )

de a zene szép.

2010. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
(az edvárd jól néz ki így leírva, nem?:D )
2010. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Ja oké vettem az adást hogy állam titok,téma lezárva xD

én ennél nyitottabb vagyok ahogy észrevettem de biztos neked is megvan erről a saját kis véleményed hogy miért vagy pont az ellenkezője

Az edvárd-nál már csak a Robi a Robot a jobb aki/ami én vagyok néha pl most munka után.

2010. okt. 29. 15:39
 28/40 anonim ***** válasza:

netten mindenki lehet legény a gáton

ÉSSZREVETTEM

2010. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
ma 21:44 - jaja, még hüvelyk matyi is :D
2010. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

én halál nyitott vagyok, tényleg.

de épp most valamelyik héten töröltem le ~90-100 embert msnről, akikről őszintén azt sem tudtam hogy honnan jöttek kik azok és mit keresnek ott:D régen minden ilyen közösségi lúf*szn kint volt minden elérhetőségem, és szatmányban vettek fel olyan emberek hogy húhhh. El nem tudod képzelni milyen érzés mikor benyomod az msnt, nagy johiszeműen elfogadsz valamit és egy f*sz néz veled szemközt:D

2010. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!