Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig tartha még ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartha még ez?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve, pár éve nem tudok magamnak találni barátnöt, volt kapcsolatom ismerkedéssel van igazán baj... szoktam ismerkedni, de nem minden helyzetben vállik a javamra... ha az ismerkedésen túl lépek és már beszélek a leányzóval sose sikerül kapcsolatot létrehoznom.... igazából nagyon magányos vagyok ilyen téren... barátaim vannak de azok közül lelkitársnak senkise jó.... mert nem olyanok, más helyzetekben elvagyok velük de ugy nem, hogy ezeket a problémáimat megbeszéljem velük...csak egy lelkitársra vágynék igazán, vagy egy lányra akit szerethetek...nem a szexre hajtok, de igazából manapság már nem is számit ha arra hajt valaki ez a baj...valaki tudna segíteni nekem?:(

19/f


2010. okt. 25. 13:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi ez jól hangzik csak az a baj, hogy ahova én járok bulizni ott sok a beképzelt csaj:S más hely meg nem nagyon van.... de, hogy pontosan buliba mit csináljak azzal is gondok vannak.... nem vagyok szegény gyerek... megvan mindenem... de mégse akarok egy plázacicát se olyan csajt.. én normálisat akarok, a te helyzeted 10 millából az 1 kivétel... erre nem lehet alapozni sajnos.. volt már olyan csaj nekem... de nem igazán akarok úgy élni...
2010. okt. 25. 18:20
 12/14 A kérdező kommentje:
igazából magam alatt vagyok és így még nehezebb talán ezért kellene egy "lelkitárs"
2010. okt. 25. 18:23
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát nehéz tudom, bár én könnyen beszélek,mert én elég kevés ideig voltam egyedül.12 éves korom óta minden évben volt 1-2 barátom, bár így elég sok csalódás is ért,mert én mindig korrekt voltam és rendes,mégis sokan megcsaltak, vagy átvertek.Meg volt egy 6 éves kapcsolatom, de ott csak én voltam szerelmes,mert a fiú inkább kihasználta ezt és tudta hogyan irányítson.De szerencsére találkoztam egy tőlem 20 évvel idősebb férfival(gazdag volt, de sose használtam ki ezt a tulajdonságát, sőt inkább ha akart venni vmi drágábbat akkor azt visszautasítottam,mert így nem éreztem azt h. kihívás lenne neki az h. vesz ezt azt, szóval azzal nem tudta volna bizonyítani a szerelmét),sokat tanultam tőle és sok könyvet olvastam ami a kapcsolatokról és férfiakról, nőkről szól.Az h. van pénzed az inkább előny,mert tuti nem lesz emiatt balhé mert nem lesznek anyagi gondjaid.Csak sose vágj vele fel.Menj olyan helyekre ahol tudsz ismerkedni, sportolni, közepes kategoriájú klubbokba,mert az átlagos lányok nem biztos h. mind beképzeltek.Nem baj ha szegényebb lányt találsz, nem mindneki használja ki a pénzes pasikat.Bár lehet ezzel csak én vagyok így.Nekem a legtöbb barátom szegény volt, kivéve azt az egyet.Én se keresem halálra magam, bár tény ha csak magamra kellene költenem,akkor elég jól kijönnék....Nekem meg az a gyengém, h. nekem tuti fiúnak kellett volna születni,mert nagyon szeretek udvarolni és ajándékokat venni, csak sajnos idővel ez hátránnyá is válik,mert sokszor észre vettem h. szinte csak én adok a másiknak de én nem kapok semmi(legyen ez tárgy, vagy vmi segítség stb.),de szerencsére a mostani párom elég rendes velem.Szóval nála nem érzem azt h. kihasználnának, pedig neki elég rossz volt az előélete.Ha régen ismertem volna,akkor nem járnék vele,de így h. ismeretlenül jöttünk össze és már lezárta a múltját, így nem zavar.Bár nehéz volt megtanulnom alkalmazkodnom a tudathoz h. miket csinált,de szerencsére "remélem"már nem csinál ilyeneket, na meg nála érzem h. szeret...

Szerintem nyugodtan járj ismerkedni, akár több helyet is nézz meg, de tényleg ne úgy menj oda h. te most be akarsz csajozni,mert pl. én is úgy jöttem össze mindig valakivel,amikor nem is számítottam rá vagy pont elhatároztam h. én most nem akarok senkit.Egy időszak volt az életemben,amikor 1-2 évig nem volt senkim(14-16 éves korom között, az szenvedés volt,mert én utálok egyedül lenni és állandóan be akartam pasizni,de sose jött össze,aztán elkezdtem beletörődni és nem foglalkozni vele és akkor egyből jött egy fiú.Igaz az nem volt vmi.jó kapcsolat,de legalább nem voltam egyedül és a rosszból tanul az ember a legjobban.

Amúgy azt mondják, meg megszerezni könnyebb mint megtartani.Szerintem próbáld egy kicsit lejebb tenni a lécet és ne válogass annyira, nem baj ha nem olyan normális a lány, még megváltozhat vagy lehet csak félre ismerted.Na meg az első benyomásra nem mindig kell hagyatkozni.

2010. okt. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nincs magasan a lec nallam. plazacicak ugy kerulgetnek, de en szerelmet keresek. volt ilyen kapcsolatom de annyira mar nem erdekelnek.
2010. okt. 26. 08:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!