Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig tartha még ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartha még ez?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve, pár éve nem tudok magamnak találni barátnöt, volt kapcsolatom ismerkedéssel van igazán baj... szoktam ismerkedni, de nem minden helyzetben vállik a javamra... ha az ismerkedésen túl lépek és már beszélek a leányzóval sose sikerül kapcsolatot létrehoznom.... igazából nagyon magányos vagyok ilyen téren... barátaim vannak de azok közül lelkitársnak senkise jó.... mert nem olyanok, más helyzetekben elvagyok velük de ugy nem, hogy ezeket a problémáimat megbeszéljem velük...csak egy lelkitársra vágynék igazán, vagy egy lányra akit szerethetek...nem a szexre hajtok, de igazából manapság már nem is számit ha arra hajt valaki ez a baj...valaki tudna segíteni nekem?:(

19/f


2010. okt. 25. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem van barátom,de attól még elmondhatod mi a lelkiproblémád.Én alapból lelkizős vagyok.AMúgy nem kell az ismerkedést komolyan venni és túlreagálni mert akkor tuti nem jön össze.Pl. a mostani páromat én szedtem fel, egyzserűen a természetéből adodóan hasonlít rám és ahogy elkezdtünk dumálni egyből volt közös téma(bár mások a szokásai),aztán megtetszett és összejöttünk.Ha túl kényszeresen ismerkedsz akkor nem fog összejönni.
2010. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ja 25/l vok.:-)
2010. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
háát ez igazán hosszú...
2010. okt. 25. 14:23
 4/14 anonim ***** válasza:

En is igy voltam ezzel mikor nem volt baratnom nem volt kivel megbexeljem a gondjaimat:P

Vagy kikacagtak hogy ilyeneken torom a fejem vagy vagy vagy....:P


Idoval talalsz te meg baratnot (fiatal vagy meg:) )


18/F

2010. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
túl kevés az infó, hogy bármilyen hasznos tanácsot adhassunk :S minden estre annyi biztos, hogy vannak nem igénytelen lányok (lásd előző hozzászóló), tehát vágynak az odafigyelésre, nem csak szex alapon ismerkednek.
2010. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hopp, vagyis a 25 éves lányról beszélek :D
2010. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Az a baj, h. a mai fiataloknak nagyok az elvárásaik és sajnos sok rosszat látnak a világban,amiről azt hiszik, h. az a jó és azt próbálják utánozni.Lehet én már "öreg vagyok"de nálunk pl. a szex 16-18 évesen került elöszőr szóba, most meg már 12 évesen azon agyalnak, h. vajon ciki-e a szüzesség. Én csak anniyt tudok tanácsolni, h. ne legyél nagyon befordulva, ha lelkizős vagy azt rejtsd el,de maradj valamennyire természetes is.Ha ismerkedsz sose add ki magad teljesen, legyenek titkaid, aztán a idővel úgy is megtudod h. a lány mennyire nyílik meg.Ha ő is elárul 1-2 titkot magáról vagy olyan dolgot ami már megnyílásnak lehet nevezni,akkor te is mondhatsz pár dolgot magadról.De elsőre sose szabad mindent elárulnod,mert ha az a lány csak ismerkedni akar,de semmi komoly,akkor hamar le fog lépni, ha pedig járni akar veled,akkor lehet megijeszted ha ő nem olyan érzelgős tipus.Na meg a stílus különbségek is már nagyon befolyásolják egy kapcsolatot.amikor én voltam 19 akkor még csak sima rockkerek voltak, most már abból is van annyi fajta h. csak na.Szóval ez is fontos h. kihez mész oda.Bár lehet vannak még normális lányok akiket nem fertőzött meg ez a világ,de tényleg ne add fel.

Amúgy nyugodj meg szerintem nem vagy egyedül és nagyon sok eltévedt lélek van aki nem talál magának párt,mert egyszerűen bezárkóztok magatokba, vagy túlságosan megnyíltok.Adjátok önmagatokat, ha ismerkedtek ne úgy ismerkedjetek h. az látszodjon h. fel akarsz szedni valakit, hanem csak elöszőr barátként,aztán majd jön a többi, amúgy az se baj ha egyből szexel kezdődik a dolog,mert lehet ha ilyenek a fiatalok akkor még könnyebb dolgod is van,mert sokan ezt érik el nehezen,de ha manapság sok lány kapható a szexre(ami nem jelenti azt h. k*rva, csak ezt diktálja a világ),attól még lehet normális és lehet jól kijöttök majd egymással.

2010. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egyetértek Veled :) és nem vagy "öreg". tényleg nagyok az elvárások, de a baj ezzel csak az, hogy mind ezt értelem nélkül várják el manapság. tehát mindent ész nélkül csinálnak. sietnek "felnőtté válni", holott Én még dedóztam. azt hiszik, hogy minél hamarabb kell kialakítaniuk párkapcsolatok és szexelniük kell. holott teljesen meddő dolgokba kezdenek, hisz elméletben sincs fogalmuk ezekről a dolgokról.
2010. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet. Nem mutatom egyáltalán, hogy az lennék és semmi jelét ha megismerek egy lányt kb úgy viselkedek, hogy semmi jel nem utal arra,hogy valójában több is jó lenne mármint párkapcsolat. Alapjában véve teljesen átlagos vagyok és próbálok olyan lányokat is keresni akik átlagosak de mégis számomra kiemelkedöek... nah úgy tünik én nekik nem vagyok az... régóta magamba folyotm az érzéseimet, de ez nem látszik meg rajtam, mert nem szeretem kimutatni,mert akkor mindenki nekem áll,hogy mi a baj... és ha elmondom akkor ugyse tud senkise(barátaim közül) normális tanácsot adni... ezért fordultam hozzátok, hogy hátha van köztetek aki hasonló cipöben járt és tud tanácsot adni... barátaim olyanok, hogy ilyen gondjaik nem nagyon voltak ezért is nem hiszem,hogy megértenének...
2010. okt. 25. 15:49
 10/14 anonim ***** válasza:

első vok:Ági amúgy


hát ilyet nehéz a fúkkal megbeszélni, csak az igazi baráttal nem, már ha van ilyen.

Amúgy ezeket a dolgokat talán a lányok jobban befogadják,legalábbis úgy gondolom.De te is fiatal vagy még, és lehet pont egy futónak inuló kapcsolat válik majd komollyá.Ha a mai lányok inkáb szexet akarnak akkor hajrá,majd idővel kialakul egy kapcsolat is.régen én is úgy gondoltam h. ááá buliban nem lehet normális kapcsolatra szert tenni és nem szabad egyből lefeküdni senkivel,de amikor így viselkedtem akkorazokból a kapcsolatokól csak futó kapcsolat lett,aztán jött egy komolyabb,de ott csak én tettem a kapcsolatért a fiú nem, aztán elhatároztam h. nem érdekel élvezem az életet, utána jött 1 fú,egyből neki adtam magam,de legalább kiderült h. csak arra kellettem és ki is adtam az útját,aztán 1 buliban megismertem a mostani páromat.ő volt az lső akivel buliban jöttem össze és a 2.randinkon lefeküdtem vele és már lassan 2 éve h.eggyütt vagyunk és úgy néz ki h.ő is marad.Szóval sose tudhatod mit hoz az élet,legyél nyitott és akkor találsz valakit,de sose indulj el otthonról úgy h. te most be akarsz csajozni,majd jön az magától.A mostani párom egyáltan nem mozdult rám én kezdeményeztem, kockázatos volt h. így túl kapósnak fogok látszani,de mégis együtt maradtunk.Szóval ha egyből szexre áll a lány az még nem jelenti azt h. nem akar komoly kapcsolatot,lehet csak inponálni akar.De ez az én véleményem, tényleg nem ismerem a mai fiatalokat, mármint a tiniket.

2010. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!