Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez ennyire felháborító?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ennyire felháborító?

Figyelt kérdés

Nem szeretek költeni, útálom ha egy pár forinttal is többet költök valamire. Randiztam már egy pár nővel és elhívtam őket randizni, elmentünk ebédelni vagy vacsorázni és én udvariasan megkérdeztem hogy akkor "felesbe fizetünk e?" Meg persze minden mást is felesbe fizettünk. Ezután egy nő se keresett úgy nagyon a társaságom.

Mikor ezt elmeséltem a haveroknak akkor táltott szájjal mondták hogy a nők azt szeretik ha én állom az első randi költségeit.


Na és itt a sztori hogy elhívtam egy lányt egy randira akit nem néztem anyagiasnak és nem is úgy ismertem meg de a vacsoránk kb 25 ezer forintban jött össze de úgy gondoltam hogy rendben ez belefér. Majd a nőtől megkérdeztem hogy nem e venne nekem hazamenet egy üveg üdítőt meg valami nasit és az autóba várt ezzel eddig nem volt probléma de mivel dohányzom ezért megkértem vegyen nekem egy cigit és nézett rám gúnyos szemekkel. (Gondolom várta volna a pénzt) Aztán azt mondta hogy rosszul van és majd beszélünk. De ennyit nem tehet meg ha már ennyit költöttem rá a vacsoránál? 28/f



febr. 24. 01:14
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Autóba vártam*
febr. 24. 01:15
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem azért akadt ki hogy cigizek mert már régebb óta ismertük egymást, gondolom mert ő fizette ki és ez nem tetszett neki, de ő is költhetne rám, ennyire a földre dobja 2000 forint?
febr. 24. 01:16
 3/28 anonim ***** válasza:
57%

Sokkal jobb inkabb setalni a randikon es akkor nincs vita a penzugyeken.

Mindenki fizesse a sajatjat.

febr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Te vagy a felháborítóan prosztó.
febr. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Szerintem is, nem kellett volna egy doboz cigin meg egy üdítőn így kiakadni mikor vártam hogy visszajöjjön az autóba nagyon furán nézett rám
febr. 24. 01:21
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye vicc, kamu?

1. Első randin nem kell 25 ezres vacsora. Elég egy kávé sütivel. De azt igenis fizesse a pasi. Ha mégis drága vacsira viszed, a te döntésed, akkor is fizesd.

2. Prosztó vagy, hogy beküldöd dohányboltba, hogy hozuon neked inni, nasit, cigit, amíg te a kocsiban üldögélsz. Tudod ki menne be 😂😍😂 és nem, nem kell ezeket megvegye neked.

febr. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem felháborító, csak szörnyen gáz és gyerekes.
febr. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Atyaúristen! Alap, hogy az fizet, aki elhívja a másikat! A cigis történet is gáz, nagyon durva! Eleve NEM A NŐ MEGY BE TE PARASZT!!!! Neked (illene) kellett volna. Egyrészt MINIMUM, hogy nem a nővel fizetetted a cigit, másrészt, nem a nőt küldöd be bzdmeg!!!!!
febr. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

édes istenem...ha meghívsz valakit valamire, akkor fizeted a fogyasztást! Ha nem akarod fizeti a fogyasztást, akkor nem hívod meg. Ennyi. Ha első randi, akkor nem teliszájas-zabálós program kell, hanem napközben egy kávé/tea, max süti, ami felett lehet beszélgetni. Mert ugye ismerkedés a cél, nem az evés. Ha jól megy, elhúzódik, akkor max továbbléptek, és elmentek valahova bekapni valamit. Tényleg 28 vagy?!

Függetlenül attól, hogy mennyit költöttél, ez a "menj be a boltba és vásárolj be nekem, amíg én a kocsiban meresztem a se.ggem" max összeszokott párkapcsolatra való kommunikáció, nem ismerkedési szakaszra ...Iszonyat kiábrándító! Mit gondolsz, nem érzi a másik fél minden pórusodból, hogy "költöttem Rád viszonozzad, de k.va gyorsan" hozzáállású vagy? Mi lett volna a következő? Ha nem hagyja magát a kedved szerint , akkor a szemébe is mondod, hogy fizettél a szolgáltatásaiért, szóval ne kéresse magát? Az ilyen ál-úriembereket mindenki nagyívben elkerüli, csak más okból: a golddigger vágja, hogy fölösleges időpocsékolás, a normálisabbja meg csak simán megalázónak és prosztónak tartja...

febr. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem mire jók ezek a kitalált kamu történtek, aminek az a lényege, hogy van egy jó randid egy jó csajjal, aztán a paraszt viselkedéssel direkt elüldözöd. De legalább jól megmutatták az egész női nemnek, hogy vele nem lehet szórakozni!

Ha te erre vered a magányos estéken, akkor teljes siker, ügyes vagy!

febr. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!