Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mélyen felháboritott egy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélyen felháboritott egy az előbbi kérdések egyike. Mi az hogy egy randin a srácnak kell fizetnie, ha tetszik ha nem?!

Figyelt kérdés

Mert rendben van, a pasi fizet, felajánlja, a csaj elfogadja az ok.De hogy igy elmegy a csaj kizabálja a srácot a pénzéből és utánna rá se szarik, az már kicsit sok.Meg hogy igy elvárom hogy fizessen...fizessen a rosszseb az ilyen ribizliknek...


Jogosan vagyok felháborodva?


2013. aug. 29. 02:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
éhes lettem
2013. aug. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

a minap a musicfmben szövegeltek erről, nincs egységes álláspont. a magam részéről én csak akkor mondanám csajnak, hogy fizesse vmiből a részét, ha már régebben együtt vagyunk, és ő is keres nagyságrendileg annyit mint én.

Ugyanakkor tényleg mindenki máshogy vélekedik erről, szóval legjobb tisztázni előre, hogy ne legyen ilyen kasszánál köcsögösködés

2013. aug. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem. Mert én nem tartom magamat ri*bancnak már bocsika. Ha a fiú randizni hív, akkor fizesse is :$
2013. aug. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo h ha együtt vagyunk.Hanem egy szimpla randin.Mert én sztem az 1. randin illene mindenkinek a saját reszet fizetnie.
2013. aug. 29. 02:40
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
úgy vagyok vele hogy első randin én fizetek, de az elöző kérédsben lévő csaj hozzá állása nagyon bunkó volt.
2013. aug. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Valaki Vagyok Én ***** válasza:
100%
Multkor még valami egyenlőségért harcoltak a feministák, megkapták erre nem tetszik. :DDD
2013. aug. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

12-es!

Még ha kicsit engedékeny vagyok...ok, felajánlom h fizetek...DE AZ H ELVÀRJA A CSAJ...nagyon pénzéhségre utal...

2013. aug. 29. 02:52
 8/30 A kérdező kommentje:

Valaki Vagyok Én!


Milyen egyenlőségért?

2013. aug. 29. 02:53
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

ez helyzetfüggő.

ha egy fiatal kiscsajjal futok össze,akkor gond nélkül meghívom egy fagyira mondjuk.

de pl két hete úgy randiztam egy nővel,hogy addig forgattam az agyát,hogy ő hívott el randizni engem,ami egy közös edzés lett végül,amit naná,hogy ő fizetett nekem örömmel,utána meg ő vett fagyit nekem.


de amúgy fagyinál,vagy egy üdítőnél többet alapból nem költekezek első randikon,ezeket meg akkor is elfogyasztanám,ha mondjuk a munkatársammal iszok egy kv-t.


ha meg a krapek akkora balek,hogy költekezős első randit tervez,mikor még sehol semmi,akkor hajrá lányok,zabáljátok ki a vagyonából az idiótát!:)

2013. aug. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
az h elhiv randizni, nem zabalni meg pialni hiv hanem azert mert meg akarja ismerni a masikat.
2013. aug. 29. 02:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!