Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mélyen felháboritott egy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélyen felháboritott egy az előbbi kérdések egyike. Mi az hogy egy randin a srácnak kell fizetnie, ha tetszik ha nem?!

Figyelt kérdés

Mert rendben van, a pasi fizet, felajánlja, a csaj elfogadja az ok.De hogy igy elmegy a csaj kizabálja a srácot a pénzéből és utánna rá se szarik, az már kicsit sok.Meg hogy igy elvárom hogy fizessen...fizessen a rosszseb az ilyen ribizliknek...


Jogosan vagyok felháborodva?


2013. aug. 29. 02:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Első randira, már nem azért, de miért hívja meg valaki valami nagyon komoly helyre? Első randinak max ilyen "megiszunk valamit/fagyi/stb kategória"-féle költekezések érdemesek, de én általában inkább közös sétát vagy valami pénzmentes programot szoktam ajánlani, mert ott egyrészt, bármikor leléphetsz, még nincs meg az a kellemetlenség sem, hogy ha nem tudtad meginni az összes limonádéd a randi ideje alatt, akkor még ott maradsz és ő meg várja, hogy befejezd, meg stb. Aki olyan balfék, hogy fizetős helyre hívja a lányt a legeslegelső randira, ráadásul drága fizetős helyre, akkor vessen magára. Tény, hogy gusztustalan, ha valaki elvárja, hogy a másik fizessen, de az is igaz, hogy a fiúnak illik általában. Elvégre ha már elhívja, vagy meghívja... Mert tényleg hogy néz ez ki: "Meghívhatlak egy hambira? Jah, de te fizeted!" Az már nem is meghívás...
2013. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Első randin nem kell egy puccos étterembe vinni :D Fagyi, üditő vagy csak szimplán séta a városban vagy parkban. :)
2013. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Szerintem az 1. randin a fiúnak illik fizetnie, tehát neki kell odafigyelnie arra, hogy hívja-e egyáltalán enni/inni a lányt vagy csak sétálni mennek, akkor fagyi / üdítő.


Fiatalabb koromban az egyik srác kitalálta, hogy menjünk el kajálni, ő fizeti az enyémet, de én fizessem az övét, na ez kicsapta a biztosítékot :DDD

2013. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Én személy szerint kellemetlenül érezném magam, ha mindent a pasi fizetne. :D
2013. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
koszi megegyszer a valaszokat! :)
2013. aug. 29. 12:25
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok még a végére én is. Amióta keresetem van, tök alap, hogy én fizetek az első randin, de soha nincs nagy "költsége" a dolognak - egy fagyi, üdítő, ilyesmi. Emellett jól esik, ha a lány nem érzi magától értetődőnek, hogy én fizetek. Amikor meg nem dolgoztam, igyekeztem olcsó randikat szervezni, működött az is.

Ja, és volt, hogy találkoztam egy lánnyal, séta, kávé, fagyi, fizetek, aztán sétáltunk tovább, közölte, hogy ő inna még egy kávét (hozzáteszem, elég egyértelmű volt, hogy tőlem várta, hogy fizessek). Megkapta, de azóta sem látott :)

Tényleg függ attól is, hogy ki keres, és milyen program van.

Barátnő szintnél meg megint más - én kerestem, a lány nem, elvittem nyaralni, és 80%-ban én fizettem mindent. Ő beletette, amit tudott, és rendben volt a dolog. De nem is ő harcolt a nyaralásért, én akartam menni :)

2013. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Közösen kell fizetni ez a kölcsönös érdeklődés jele. Amúgy meg le kell szarni vállalni kell a kockázatot.
2013. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hogy már a 10. randin vannak túl, akkor már nem olyan rizikós, ha a fiú fizet, mert akkor biztos már van köztük valami, viszont első randin még nem ajánlatos ilyen gálánsnak lenni...
2013. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ez már tudod, szerintem, neveltetés kérdése.

Hogy volt nevelve otthon, az otthoni 7 év.

Ha alapból puffban van tartva otthon, akkor ne várd el tőle, hogy 1forintot is pótoljon, ha meg vann benne egy kis érzet, akkor magától felajálja, hogy fizeti az ő részét, vagy a számla felét...

18/L

2013. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Holnap találkozom egy lánnyal, neten ismertük meg egymást. Igazából én nem mondtam neki, hogy oké randi, pedig szeretem leszögezni a dolgokat. Találkozzunk, bedobunk egy pizzát vagy gyros-t. Meg fogom hívni, én hívtam el, az eddigi beszélgetéseink alapján rendesnek tűnik. Ha összejövünk majd egy idő után, akkor már szerintem előállok a gazdasági terveimmel.
2013. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!