Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elcsábítani;...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fadi.may.fadi kérdése:

Hogyan tudnám elcsábítani; elérni hogy randira hívjon?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon helyes fiú edzésen, akibe totál szerelmes lettem, és szerintem én is bejövök neki. El akarom csábítani, el akarom érni hogy randira hívjon, dehát mégsem állhatok elé azzal hogy tetszik nekem. Valószínüleg minden nap fogom látni edzésen, valami jól bevált terv kéne. Ő 18, én 15 vagyok.

Előre is köszi mindenkinek! :))

15/L



2013. aug. 26. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem baratkozz vele:DDen ebben eleg jo vagyok persze a legnehezebb odamenni hozza ezt en is tudom:DDha fiu lennel mondanek neked olyat ami mindig bejon;D
2013. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 évesen még kislány vagy. Ő meg felnőtt nők között mozog. Ha normális, akkor az igazi nők jönnek be neki, nem a még minden téren fejletlen kis csitrik.
2013. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az előttem lévőnek igaza van,bár kissé nyersen fogalmazott.

A fiú 18éves,valószínűleg nálad egy kicsit idősebb lányra vágyik bár sosem lehet tudni

2013. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért, 3 év még semmi. inkább segítsetek...
2013. aug. 28. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!