Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mélyen felháboritott egy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélyen felháboritott egy az előbbi kérdések egyike. Mi az hogy egy randin a srácnak kell fizetnie, ha tetszik ha nem?!

Figyelt kérdés

Mert rendben van, a pasi fizet, felajánlja, a csaj elfogadja az ok.De hogy igy elmegy a csaj kizabálja a srácot a pénzéből és utánna rá se szarik, az már kicsit sok.Meg hogy igy elvárom hogy fizessen...fizessen a rosszseb az ilyen ribizliknek...


Jogosan vagyok felháborodva?


2013. aug. 29. 02:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem, hogy ha a srác hívja el a csajt randira akkor azért illő lenne neki fizetnie.De az viszont az meg milyen, hogy a csaj elvárja hogy a pasi fizessen..te jó ég..:D Én személy szerint mindig megkérdezem, hogy biztos ne fizessük közösen? és nem várom el, hogy a pasi költsön rám, sőt nem is nagyon szeretem ha költenek rám:D
2013. aug. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

utolso, ott a pont.ez lenne a helyes.


köszönöm a valaszokat, a bunkokat bejelentettem, az ertelmeseknek ment a zold pacsi!

2013. aug. 29. 03:08
 13/30 Didiiayer ***** válasza:
100%
Szerintem valamilyen szinten jogosan, mármint az, hogy elvárják, én sosem vártam és a mai napig sem várom el, hogy valaki fizessen helyettem. Ha meghív, felajánlja elfogadom, de nem csinálnék belőle problémát ha nekem kéne fizetnem a részem. De erről is mindenkinek más a véleménye, szóval a legjobb ezt előre megbeszélni a randi elején és akkor már nem lehet gond.
2013. aug. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Persze, ha a csaj egy pénzéhes bunkó, és csak azért megy el, hogy egy jót zabálhasson, vagy kihasználhasson, akkor nem kell. De ez a stílusából azonnal kiderül, az olyat meg nem tudok ki hívná randira... :)


De ha egy normális lányt elhívnak a fiak, akkor nem ugyan nem kötelező, de legalábbis illendő lenne neki fizetnie, ha már a csaj rábólint. Nem tudom, szóval az olyan érdekesen venné ki magát, hogy lenne egy fiú, aki közölné hogy mindent megtenne meg megadna nekem, aztán elmegyünk randira, jól érezzük magunkat, aztán a végén hátradől és közli, hogy: "bocs, fizessé' má te."


Vagy a randi az nem azzal kezdődik, hogy "meghívhatlak valamire?..." vagy ez már maradi?

2013. aug. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

21-es!


1. Randi előtt sztem nem szokott férfi olyat mondani h barmit megtennek erte stb....nem is ismeri, azert hivja el randizni h jobban megismerje szemelyesen.

Ha szimpi meg ilyesmi meg tetszunk egymasnak es mondjuk tobbi randira is sor kerulne akk onnantol kezdve en fizetnek.

2013. aug. 29. 03:26
 16/30 anonim ***** válasza:
37%
Pénzéhes ribizli... Főleg hogy az egyik legdrágább helyre mentek, mert gondolom a kfc-s sztorin akadtál fenn. :) Egy randi ne a szerencsétlen srác csődjével legyen egyenlő.
2013. aug. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vártam el soha senkitől, hogy fizessen, sőt legtöbb esetben én voltam az aki még az első randik alkalmával közölte, hogy akkor menjen felesbe, ez így tiszta és nincsenek kínos pillanatok a pénztárnál. Ennek ellenére voltak olyan fiúk, akik ragaszkodtak hozzá, hogy ők fizessenek, akkor elfogadtam. Viszont, ezek mind olyan szituk voltak, hogy beültünk egy helyre, és iszogattunk egy két pohár italt, szóval nem volt egy eget rengető költség. Ha a srác hív el randizni, általában ő választ randi helyet, ő visz el valahova. Ha olyan sráccal randiztam volna, aki mondjuk pl a Gundel éttermet tartja megfelelő első randi helynek, és oda visz, akkor szíve joga, viszont ha így dönt igenis fizessen ő. Viszont már előre tisztáznám vele, hogy ez a hely nem az én pénztárcámnak való, ebből valszeg tudni fogja, hogy oké, ha ide visz igenis neki kell fizetnie.
2013. aug. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
50%

De az alap felállás nem az, hogy "elmegy a csaj kizabálja a srácot a pénzéből és utána rá se szarik," hanem, hogy találkoztok és vagy kialakul valami kölcsönös szimpátia vagy nem.


Amúgy #16-nak nagyon igaza van: "de amúgy fagyinál,vagy egy üdítőnél többet alapból nem költekezek első randikon." Nem is érdemes. Gondolj bele, egy hat fogásos vacsora második fogásánál kiderül, hogy nem vagytok szimpatikusak egymásnak. Akkor mi lesz?


Egyébként meg szerintem nem jogos a felháborodásod, mert egyrészt tényleg úgy illik, hogy ha te hívod meg valamire, akkor felajánlod, hogy kifizeted a részét, másrészt meg a nők elég kis százaléka hajt az ingyen kajára.


Én spec rosszul érzem magam, ha állandóan mindenre meg vagyok hívva, úgyhogy vagy felajánlom, hogy fizetem a részemet, vagy én is meghívom/meglepem az illető pasast valamikor valamire/valamivel.

2013. aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
68%

Hát, én fel szoktam ajánlani, hogy fizetek, de mi tagadás, egy nőnek mindig jól esik az udvariasság, és valahogy olyan gavalléros, ha a fiú nem enged fizetni (legalábbis az első randin). Hozzátenném, hogy nem sokszor randiztam eddig, és csak akkor megyek el valakivel, ha komolyan akarok is valamit tőle, tehát kihasználásról szó sincs. A költekezős randikat meg alapból rühellem (étterem stb.), nálam max. egy-két üveg sör fér bele, persze az sem kocsmában, hanem boltban véve, úgy olcsóbb :D

Tényleg csúnya, ha egy lány mindig elvárja a meghívást, de én legalább olyan szánalmasnak tartom, ha első randin a fiú egy gombóc fagyira nem képes meghívni a lányt...(Persze ha hetente új első randija van valakinek, akkor ne csodálkozzon, ha költséges a dolog, na de csak nem ez az általános.)

2013. aug. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
50%
A fiúnak illik felajánlani, h fizet, de amelyik lány ezt el is várja, az pénzéhes lotyó, és nem szabad vele összejönni.
2013. aug. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!