Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtörtént már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént már veletek, hogy a randipartneretek valami olyan felháborító dolgot tett vagy mondott a randi alkalmával,hogy azonnal otthagytátok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az ok, amiért faképnél hagytátok?
2023. jan. 25. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem, de ha mondjuk azt mondaná, hogy utálja a macskákat, akkor otthagynám :D
2023. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Olyan volt, hogy kb. 15 perc után otthagytam. Szegény nagyon lassú felfogású volt (ez írásban értelemszerűen nem derült ki) és éreztem, hogy felesleges ezt tovább erőltetni, mindketten csak az időnket pocsékoljuk.
2023. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

-és mi a helyzet a volt pasiddal?

-semmi, nagyon ritkán írunk pár mondatot egymásnak, inkább videochatelni szoktunk.

-értem....de mégis miről??

-közösen maszturbálunk.

-Szilvi, úgy elkapott a hányinger, hazamegyek!

2023. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem felháborító, de azt mondta, hogy jelenleg egy tanácsadó céget készül felépíteni, és ahhoz idő kell bla-bla. Én meg rákérdeztem, hogy akkor most miből él, erre kiderült, hogy másfél éve munkanélkülin van (külföldön élek). És hogy mi van abban, mások 18 évig abból élnek.

Meg köszöntem neki az idejét és eljöttem.

2023. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
Hát négyes, jobban is járt. Gondolom a randi után korán feküdtél, mert másnap hétkor indult a wc pucoló műszak.
2023. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Em vsak olyanokat hagyok faképnél akik nem azok mint a képen voltak


Megesett hogy egy öreg tata jött el. Kézfogás után azonnal mondtam hogy ne haragudjon nem erre számítottam, mennem kell nem akarom megbántani.

Azt mondta rendben, oké. Kb 10 évet tagadott le a fotokon saccra.(korábbi képei voltak fent


Mással meg nem lett 2.randi mert folyamat kötözködött. Pl téma lett random hogy nekem nem tetszenek a kövérek, de jó hogy ő nem az, sokan vannak elhízva (volt olyan aki meg sacc 100 kg-t tagadott le, képeken normális volt, randin meg egy 180 kg-s jelent meg, azt sem tudtam hogyan szaladjak el)

Es a kötözködös kiakadt hogy minek válogatok az embefek közt vannak ilyenek meg olyanok az ujjaink sem egyformák. De ezen hogy en nem akarok kövér partnert és ilyen alapon is szelektálok, teljesen felidegesítette magát. De ezen kivül minden 2. Más mondatomba is más témákba is belekötött. Vele is ennyi volt.

Aztán volt olyan is aki csicskának akart venni intézzek neki jo albérletet mert keres. Ilyenekre kért első randin. A végén már azzt sem tudtam hogy ismerkedni akar e vagy valami ügyintéző kéne e neki csak.

Meg volt olyan is aki magas lóról beszélgetett velem, úgy meg - meg hallgattam ugyan, próbáltam közös nevezőt találni ugyan, de a végén elválásnál mikor visszafordultam a fenekem leste kajánul na itt el is vágta magát hogy ez sem társként emberként ismerkedik, hanem egy testnek vesz csak.


A sok ilyenek után igazábol videocset nélkul már innkább meg sem mozdulok inkább ilyen kritikán aluli "embereknek". Videocset alatt mikor 2 secundum alatt meghallom hogy a kapa is kilóg a szájábol sokkal gyorsabb lezongorázni a sok selejtet, hogy köszi mentem szia.

2023. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

"egy 180 kg-s jelent meg, azt sem tudtam hogyan szaladjak el"


Mondjuk olyan gyorsan biztos nem kellett előle szaladnod XD

2023. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

". És hogy mi van abban, mások 18 évig abból élnek"

Én ilyen akar tanácsado céget ilyen tanácsokkal életfelfogással?:D

2023. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondta szerencsénk van, hogy a Fidesz kormányoz, meghűlt bennem minden szimpátia.
2023. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Ezek a politikai szempontok fenomenálisak.

Én meg pont ezeket szoktam kiszűrni hamar, minél előbb annál jobb, figyelj, van valami politikai fekete-fehér becsípődésed, hogy idegállapotba kerülsz ha nem ugyanazt vallom ugyanolyan hőfokon mint te? Mert akkor byebye.

2023. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!