Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért esett ennyire rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esett ennyire rosszul, hogy másba szerelmes a randipartnerem, ha csak alkalmit beszéltünk meg?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtünk el beszélgetni Tinderen egy sráccal, nagyon sokat írt, órákat elbeszélgettünk mélyebb témákról is, úgy éreztem komoly kapcsolatot keres, mert ennyire lelkesen és kitartóan még senki nem érdeklődött irántam, ráadásul teljesen oda volt, hogy mennyire hasonlítunk, megnézte az összes rólam megtalálható infot ami csak vana neten... Volt egy randink 4 napja, ami nagyon jól sikerült, 5 órán keresztül beszélgettünk, elmesélt rengeteg dolgot magáról, mondta, hogy ezer éve nem volt ilyen jó beszélgetése és nincs is akivel ilyen szokatlan témákról tudna beszélni. Végig nagyon izzott köztünk a levegő, így a végén nála kötöttünk ki és lefeküdtünk. Teljesen korrekten mondta az aktus előtt, hogy nem keres most komoly kapcsolatot, mert az ország másik felébe költözik nemsokára...én kicsit csalódott voltam, mert nagyon szimpatikus volt, de úgy voltam vele, hogy jó akkor élvezzük ki annyit amennyit lehet aztán majd lesz ami lesz.

Utána ott aludtam nála, és elkezdte mesélni, hogy mennyire szerelmes egy lányba (aki ugyanabban a városban él mint én), kb. 5 hete találkoztak először és azóta a lány nem igazán válaszol neki. Tegnapelőtt láttam őket kézenfogva sétálva, majd láttam, hogy csókolóznak. Tudom, hogy semmi rosszat nem tett a srác, hiszen mondta, hogy nem keres kapcsolatot, mégis olyan rossz érzésem volt, és nagyon fájt hogy láttam őket.



2022. aug. 30. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván rosszul esett. De ne sajnáld, az érzelmi intelligenciája a béka segge alatt lehet, ha azután, hogy ti szexeltetek, elkezdi ecsetelni, hogy milyen csaj a szerelmes. Hát ott kellett volna lelépned a fenébe
2022. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvtelen a srác :( Irányodba és a másik lány irányába is :(
2022. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egy pótlék voltál, semmi több. ha a helyén tudod kezelni a dolgot, akkor nem képzelsz a dologba többet mint ami történt, volt egy éjszakás kalandod.

44F

2022. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én azért érzem aljasnak az ő részéről, mert aljas dolog ilyet ecsetelgetni szex után. Ha annyira gerinces lett volna, elmondhatta volna hamarabb is, te meg annak fényében hozhattál volna egy döntést, szeretnéd-e, avagy sem. Nekem így, hogy csak annyit mondott, hogy nem akar komolyat, mert nem sokára elköltözik, szex után meg azt, hogy ja, amúgy másba szerelmes... így nálam ez hazugság. Nekem is rosszul esne.
2022. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt szerelmes lehet :D Kis hímribi.
2022. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes ki hímr....c az ilyen. Végül csak beavászkodott az ágyadba. Ez volt a célja. Fura, hogy egy dugásba minek vitt bele ennyi energiát, szerintem ennél sokkal kevesebb is elég lett volna, hogy lekerüljön rólad a bugyi. Biztosra akart menni a srác éés nem tévedett. Most megy majd a "szerelméhez". Ha a lányommal valaki így játszana, mennék utána és egy jókora pofont lekevernék az ilyennek.
2022. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most meg írt, hogyha van kedvem még egyszer találkozhatnánk mielőtt elmegy. Leírta, hogy a lánnyal alakul a dolog, de attól még miért ne lehetnénk jóban, ő nagyon bír
2022. aug. 30. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodhatsz, nem szerelmes ő senkibe :D
2022. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bír = lelki szemetes làdànak hasznàl, és utána űrit egyet
2022. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!