Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szerelmes vagyok valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok valaki másba, aki viszont elérhetetlen, akkor inkorrekt ismerkednem?

Figyelt kérdés

Bele zúgtam egyik ismerősömbe, aki bár flölrölt velem és beszélgetünk, ha véletlenül összefutunk, de nem keres, nem érdeklődik tevőlegesen. Azt mondja, annyit dolgozik, hogy nincs ideje egy barátnőre, de szerintem ilyen nincs, ez kifogás. Ha bejönnék neki igazán, biztosan meg tudná oldani. Viszont teljesen elvarázsol, ha látom.

De megismertem egy másik férfit, aki nagyon érdeklődő, kapcsolatot szeretne és randira hívott. Tetszik, és talán bele tudnék szeretni, de lehet, hogy nem. Főleg a másik jár a fejemben, de ez változhat, ha jobban megismerem és megszeretem.

De nem tudom, így mennyire inkorrekt ez, hogy randira megyek vele. Nem becsapás ez? Félek, hogy ha kezdünk összejönni, és esetleg a másik megjelenik, hogy mégis...., akkor nem fogok tudni ellenállni neki, és ezt a férfit megbántom. Mi ilyenkor a helyes?


2022. júl. 17. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Jelezd jobban felé az igényedet.
2022. júl. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden párkapcsolatnál folyamatosan benne van a pakliban egy harmadik fél megjelenése a színen. Ha ennek a veszélyétől való félelmünkben eleve bele sem kezdenénk a párkapcsolatokba, akkor mindenki örökre magányos maradna.


Egyébként pedig találkozgatni valakivel semmiképpen nem etikátlan. A hazugság az etikátlan, például hogy szerelmet vallasz valakinek, akibe nem vagy szerelmes, vagy azt mondod neki, hogy csak téged szeretlek, amikor valaki mást is.

2022. júl. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ilyenkor az a helyes, ha a fejeddel kezdesz gondolkodni. Szépen elfelejted a másikat, mert ha akarna tőled valamit, már veled lenne. Így egyszerűen ego tuning vagy neki, élvezi, hogy látványosan leolvadsz tőle. De ebből soha a büdös életben nem lesz kapcsolat. Ne is hasonlítgass hozzá senkit, meg ne úgy gondolj rá, hogy esetleg egyszer összejöhettek. Ez olyan, mintha Jason Momoa tetszene, és azért nem randizol senkivel, mert mi van, ha összefuttok...

Nyugodtan randizz az újjal, és koncentrálj csak rá. Idővel kiderül, mi lesz belőle. Addig tudatosan kerüld is a bájgúnár haverod. Ha meg esetleg összefuttok, akkor is hanyagold. Tudod, fejjel kell döntést hozni.

2022. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3-as mindent leírt amit én is gondolok. Még annyi, hogy ilyentől ne félj, hogy majd később fog felbukkanni a másik mert mégis akarna. Ne haragudj, de nem fog. Ha nagyon akart volna eddig is lépett volna.
2022. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az 1-es srác is inkorrekt.

Amúgy van ilyen haverom, kb ez volt vele is.. csak jófejkedett egy csajjal, de nem akarta megbántani azzal, hogy nem az esete. A csaj meg beleszeretett. Így a havernak vissza kellett építeni a dolgot nullára, főleg ha amúgy se akart semmit tőle, csak kedves próbált lenni.. mivel a csaj egyébként normális, kedves... szóval itt rosszul sült el, nem pedig direkt húzta egyik a másikat.

2022. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 🙂
2022. júl. 17. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!