Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl szerelmesnek érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szerelmesnek érzem magam, nem tudok lazán hozzáállni?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel találkozgatunk, de nem tudok vele lefeküdni.

Nagyon szeretnék már, de nem akarom hogy olyannak nézzen aki könnyen kapható és azt sem akarom érezni hogy csak azért találkozgat velem mert meg akar kapni. Szerelmes vagyok, ezért ennyire fontos.. Nem akarok benne csalódni és azt sem akarom hogy ő csalódjon.

Valami eufóriát érzek amikor hozzábújok.... Ez az első ilyen az életemben.



2022. aug. 28. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

És mi van akkor, ha a pasinak csak szex kell, de megvárja, amíg igent mondasz?


Értem én, hogy egyesek a szexet azért húzzák, mert abból indulnak ki, hogy ha csak szexet akar a pasi, és nem kapja meg, akkor tovább áll. Ez a logika azonban ott hibázik, hogy ha a pasi tudja azt, hogy a nőnek ő bejön, akkor sínen vannak a dolgok, akkor csak várni kell. Simán megvárhatja, amíg igent mondasz, aztán megmondja, hogy nem készült fel egy komoly kapcsolatra.


A stratégiád tehát nem véd meg 100%-ban.

2022. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Volt olyan pasi tényleg aki 3 randi után eltünt mert nem kapta meg amit akart.

Valami olyasmitől tartok hogy elmúlik, nem lesz különleges már, nem lesz olyan jó amilyennek most látom.....

Ő meg türelmesen vár.... Én meg vacilálok....

2022. aug. 28. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy az egyes írja. A pasik érzik azt ha vonzodunk hozzájuk. Előbb utóbb úgyis lefekszel vele. Es akkor is közölheti hogy ennyi volt. Te meg addigra mégjobban beleszeretsz.

Én az első randin feküdtem le a férjemmel. A mai napig imádjuk egymást.

2022. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Könnyen meglehet igen, hogy csak akar téged, aztán végül bemondja az unalmast....


Hány évesek vagytok amúgymeg? Ő lenne neked az első, vagy van már taoasztalatod szex terén?

2022. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Mi az első randin lefeküdtünk egymással, és azóta is együtt vagyunk, sőt már házasok is vagyunk és gyerekünk is van. Szerintem nem ezen múlik.
2022. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem ne hallgass másokra. 1,3,4 csak arra tud gondolni, hogy a pasiknak CSAK szex kell. Ez nem igaz.

Nekik is kell törődés, érzelem, szeretet. Aki azt gondolja, hogy nem, annak nem volt még hosszabb komoly kapcsolata. :)


Nem azt mondom add magad könnyen, de várj még, ha le is fekszetek, én azért előtte randizgatnék, szerintem izgalmasabb ha a pasinak vadásznia és cserkészni kell. :)

2022. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!