Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes, barátként tekint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes, barátként tekint rám,vagy csak kihasznál? Hosszú lesz,de tanácstalan vagyok.22/L

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 éve ismertem meg egy srácot.2evvel idősebb csak,de nem is ez a lényeg.Eleinte nagyon nyomult ami nekem nem tetszett.Rengeteg beszél,figyelem hiányos,sose tud csendbe lenni,és mindig azt hiszi neki van igaza.Iszonyatosan idegesített.Tudni kell rólam,hogy en is hasonló vagyok annyi különbséggel,hogy elfogadom ha nincs igazam,és azt is,ha nem en vagyok a központban.

Mindegy.A lényeg az,hogy teltek a hónapok,elkezdtem vele beszélgetni többet.Eloszor csak Facebookon esténként hajnalok-hajnalan,majdnem reggelig,aztán már programokat talált ki nekem,elmentünk mindenféle kezdtem magam jolerezni vele.Aztan ittas állapotban megcsokoltuk egymást.Eleinte nem volt jó.Megtortent mégegyszer ,megint csak ittas állapotban,de akkor már le is fekudtunk egymással,ami bevallom,nagyon jó volt.Hosszu elojatekkal,kenyeztetessel.Utana nála aludtam,simogatott,néztünk sorozatokat.

Munka miatt elment másik városba dolgozni,ritkán láttam de sokat beszéltünk messengeren így is.Aztan mivel kezdett jobban erdekelni,nyomoztam utána.Aztan feltűnt,hogy vannak csajok,akik rá startoltak,és elég félreérthetően is válaszol nekik kommentben.Na de ez még semmi.

Lényeg a lényeg,hogy 5x lefekudtunk egymással.Jozanon még jobb volt.

Egy idő után elkezdett előttem nőket nézni úgy,hogy közben rám nézett.Nem értettem miért.Aztan kiderült,ami nem tudom mennyire igaz,hogy a legjobb barátnőjével volt együtt,akit nekem testvérként állított be.

Elkezdtem azt érezni,hogy nem bízhatok benne,és attól féltem,hogy bár szedem kívül mást is csinálunk együtt,csak kihasznál.Ugyanis tudni kell róla hogy ő mindig,mindenkivel beszélget.Mindig mindenkivel joba van.Es ez megtévesztő.Lanyokkal is ugyanúgy,és olyan,mint ha ez már nála kötelező lenne,hogy mindenkivel joba legyen.Olyan hogy nem,nem létezik.Tobbszor éreztem azt,hogy bűntudatot akár bennem kelteni,mert nemet mondok valamire.Aztan mikor meséltem a traumaimrol nagyon egyszerűen vette,és kontrazta valami sokkal rosszabbal,bár az is tény,hogy sosem önmagáról beszélt mikor kontrazta,hanem másról.En megnyíltam neki,de ugyerzem ö nem mondott magáról annyi mindent.Alap dolgokat tudok,megismertem már az édesanyját,testvéreit is,akik ilyen lazák,és nagyon rendesek voltak.

De kicsit úgy éreztem mikor felmentem hozzá,hogy talán egy vagyok a sok közül,sok lányt vitt már fel,és megszokták ,nem törődnek vele.

Igazából mondtam neki,hogy nem akarok kapcsolatot mertt félek a csalódástol,az elkotelezodestol,miután pár hónappal előtte szakítottunk a volt párommal.

Bizalmatlan vagyok vele kapcsolatban.Kitudja,ameg oda van kivel van és mit csinál.

O azt mondta,hogy nem beszél más lánnyal így,ha gondolom bemutatható azoknak akiket ismer,stb.Ram bizta hogy döntsem el,hogy ez most mi,és merre halad,O nem fejezte ki,hogy mit akar.

Aztán volt vele egy hát nem is vitam,csak megharagudtam rá..(nem részletezem,de a lényeg az,hogy nem tetszett hogy olyan megnyilvánulásai voltak,amik eltorpitik az én gondjaimat,lekicsinyitenek,és úgy állítanak be hogy olyan vagyok,mint a többi nő.)

Beragtam rá,és rájöttem közben hogy kicsit manipulál és nárcisztikus is.Elegem lett ebből a játszmából.

Utána meg irogatott hogy ennek lehetett volna más vége is stb.Letiltottam mert nem bírtam nézni a fejét,mert csak arra tudtam gondolni amikor megláttam,hogy mekkora egy szerencsétlen vagyok.

Nem keresett utána.Telefonon sem.Egy szakra járunk tehát egy hónapra rá sajnos találkoztunk.

Aztán én próbáltam kerülni,O beszologatott,próbált közeledni,es azt vettem észre,hogy talán ez neki jó,hogy látja rajtam hogy mit váltott ki belőlem.Mivel nem akartam hogy azt higyje esetleg szerelmes lettem belé inkább taktikázni kezdtem és csak annyira szóltam hozzá amennyire kell és próbáltam mosolyogni.De nem lett jó vége.Sajnos úgy alakult hogy kettesben maradtunk,és egyszerűen annyira kívántuk egymast,hogy egymásnak estünk.

Nem tudom mi legyen.Rossz,ha nem látom,ha nincs itt.Szeretnek vele lenni de félek,hogy ő nem akar elkotelezodni,hogy van neki más és szerencsétlen lennék mellette.

Talán így van,de akkor miért esünk mindig egymásnak,és miért ilyen jó a szex?forró,lassú,sokáig tart,és az egyhullamhossz szinte hihetetlen.

O el van,dolgozik,nem keres

Mondjuk nem is tud.Ugy vagyok vele csak nekem fáj,ha elkezdek vele újra meg beszélgetni is.

Sokat mosolyog rám,meg nevet rajtam az feltűnt,de hogy ez az egész micsoda,és hogy miért fáj ennyire ,azt nem tudom.Fiuk lányok,valaki vélemény?


2022. jún. 23. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a felnőtt párkapcsolatok nem a tini.

Zárd le. Ennek semmi értelme. Nem tudod vele megbeszélni mit akar. Plusz ha szeretne keresett volna. Miután gondolom mondtad neki hogy nem akarsz kapcsolatot akkor nem is értem mit vársz tőle? A szex megvan és jó napot egyéb másról nem szól ez a valami.

2022. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden szempontból siralmas ami köztetek van. Mindketten elképesztően gyerekesek vagytok, csak ő kitudja használni a te gyengeségeidet. Jó vagy bszni neki, többre nem.


Te pedig csinálod az ostobaságokat ahelyett, hogy felfognád miben vagy.

2022. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok egymáshoz valók! Sejed, ugye, hogy mit tanácsolok? Igen: óvakodj tőle és szakíts, de nehogy hagyd visszakönyörögnie magát!

Ő nem gondolja veled komolyan, de most (még) jó vagy neki.

2022. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!