Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a teendő, ha a randipartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a randipartnerem megsértődött és már csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy találkozunk, de mintha nem nagyon érdekelte volna, ezért picit rápirítottam, de nem durván. Ezen viszont felkapta a vizet, hogy nem áll készen egy kapcsolatra és mirefel kérem én őt számon. Megjegyzem nem kértem számon, csak elmondtam, hogy nem túl figyelmes.

Most akkor ez mi? Elrontottam volna, vagy ha most így reagált, akkor már úgysem lett volna ennek jövője?



2022. jún. 7. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Kuka.
2022. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem áll készen= nem vagy olyan rossz,hogy eldobjon,de keres jobbat,ha nem talál akkor majd készen fog állni, addig is tartsd fent az érdeklődését,szórakoztasd és a végén megmondja,hogy nem érzi a kémiát, legyetek barátok🙂
2022. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ah, ezek a gondolatolvasások két sor alapján. A saját életét tudná olvasni így mindenki...
2022. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelted annyira, más a stílusa, te túl gyors vagy neki. Nem kell ezt túlmagyarázni, nem illetek össze.
2022. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a döntését és keress mást. Nem passzolunk mindenkivel!
2022. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elfogadom, nem is tehetnék mást, viszont nem tudom, hogy minek kellett ezen így kiakadni. Dührohamok nélkül is felfogom, ha elmondja.
2022. jún. 7. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanba nem tudom megítélni, vajon mit mondhattál :) de ha dührohamos, akkor vigasztaljon, hogy nem kár érte. Képzeld, mi lett volna később?
2022. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Nem mondtam olyat, ami miatt ez indokolt volt, szerintem. Egyébként valószínűleg igazad van :) Nem is feltétlenül azért, mert dührohamos, hanem mert kiszámíthatatlan, így nem lehet valakire alapozni.
2022. jún. 7. 12:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve nem érdekelted,

most meg kapóra jön neki ez a szituáció, hogy lerázhasson és közben te legyél a bűnbak.

Mondjuk lehet, hogy a te stílusodban is érzett valamit, ami elriasztotta. Nem mindegy, hogyan közölsz valamit a másikkal. Ez is simán benne van a pakliban.

2022. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!