Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtörtént már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént már veletek, hogy a randipartneretek valami olyan felháborító dolgot tett vagy mondott a randi alkalmával,hogy azonnal otthagytátok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az ok, amiért faképnél hagytátok?
2023. jan. 25. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%

"Nekem egy kicsit azért számít a külső."

Ezt pont miután viccet csináltam azokból, akiknek számít.


Nem ilyennek gondoltam. Tényleg úgy nézett, mintha normális lenne.

2023. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer hagytam faképnél randipartnert, a pasi egy tizest lehazudott a korából és nem értette, mi ezzel a gond. Én 23 voltam, már a 32 (amennyinek eladta magát és a sokéves képeit) is nagyon a felső határon volt nálam. Valójában 43 volt és élőben kinézett egy jó lerobbant ötvenesnek. Mondjuk pont ott tartott az életében, ahol én a kis 23 évemmel, de ez valahogy nem növelte az összhangot 😂
2023. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen eset volt. Az első randi nem sikerült túl fényesen, a pasi használhatatlan mértékben zavarban volt, de meggyőztem magam, hogy még egy próbát megér a dolog, hátha oldódik kicsit. Tényleg oldódott, a második randin fél pohár bor után megpróbált magához rántani, hogy lesmároljon, én meg két kézzel löktem vissza a saját térfelére. Kikérte magának, hogy hát de ez már a második randink, egy Igazi Férfi ilyenkor már jogosan vár akciót. Kösziviszlát.
2023. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%
Megbeszéltünk egy egyéjszakás kalandot, mindketten a húszas éveink elejên voltunk. Előtte leveleztünk, volt képcsere. A pasi a randira a lerobbant céges furgonnal jött, hátul tele volt szeméttel, ő maga ugyan normálisan felöltözve, de legalább 10kgval kevesebb volt mint a képeken, és alacsonyabb pár centivel, nem igazán jött be a testalkata. Viszont jófej volt, amíg iszogattunk jól csókolt, gondoltam egy próbat megér, átmentünk hozzá. Csöppet sem volt kitakarítva, az italok nem voltak behűtve, a mosogatóból kellett volna kikukázni a poharakat is. Hát nem készült. Majd benyögte hogy siessünk mert a szülei egy óra múlva jönnek, meg a nővére is ekörül benéz, akkor inkább elköszöntem.
2023. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

5-ös ez nem jött be, miből szűrted le, hogy vécét pucolok? Ha azt tenném, akkor valószínűleg nem akadnék ki egy tartós munkanélkülin.

4-es voltam.

2023. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!