Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ez? Mit vcsináljak? L/14

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Mit vcsináljak? L/14

Figyelt kérdés
16 éves a pasim és azért akar elhagyni mert van egy plüssoroszlánom és mindig azzal alszok. Ezt meg mire véljem? Mikor kimondta akkorát röhögtem, most még plusszba ezért is durcáskodik. :XD :S Mit mondjak neki?
2010. okt. 22. 19:16
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
55%

Én tudom mi a baja!


Féltékeny az oroszlánra... már ő akar veled aludni.

2010. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy megunt. Minden nap felhív amikor csak lehet talizunk, a haverjainak is büszkén mutatott be, már 1 éve járunk de még nem feküdtünk le mert mondtam hogy én még nem akarom. És azóta nem is hozta szóba, mondta hogy ha úgy érzem hogy akarom akk szóljak. Eddig teljesen normális volt. Egyébként ma délután mondta ezt.
2010. okt. 22. 19:27
 13/38 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha egy ilyen apróság miatt is képes elhagyni akkor nem is szeret igazából csak mutogat a barátjainak a villogás miatt.
2010. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Az előbb feljött msn-re de mielőtt még ráírhattam vna h mi ez az egész, kilépett. A telója meg ki van kapcsolva.
2010. okt. 22. 19:35
 15/38 anonim ***** válasza:
58%
Nyugih en is maciwal alszok...es nem is nagyon tudok aludni nalkule...ha mek walahowa kirandulni tobb napra wiszem magammal...:D eddig senki nem mondott ra semit...wolt baratom sem...:D pedig meg cumim is wolt es akk is cask enyhen furan nezett deh soha nem hozta fel...15L...yah es nyugi nem wok walami wiszafejlodott...:)) a cumi az meg csak poenbol wolt...:D
2010. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
82%
Ez lehet hogy nem jelent semmit de lehet hogy így próbálja elérni azt hogy megtegyél neki dolgokat(lelkiismeret furdalást akar benned ébreszteni mintha te lennél a hibás)
2010. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
De akk mit kell csinálnom? O_o
2010. okt. 22. 19:47
 18/38 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem keress egy olyan fiút aki elfogad olyannak amilyen vagy és nem csak villogni szeretne veled
2010. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
De hát ez nem megy csak úgy, én még mindig szeretem mert eddig teljesen normális volt, és tudni akarom h mi volt ez! :(
2010. okt. 22. 20:00
 20/38 anonim ***** válasza:
79%
Akkor próbáld megbeszélni vele úgy hogy csak négyszemközt vagytok és mondj el neki mindent
2010. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!