Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak kihasznál engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kihasznál engem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már lassan 3 éve tart ez s se veled se nélküled “kapcsolat”. Igazából nem is vagyunk együtt, sőt már az elején megmondta, hogy nem szeretne barátnőt, de mégis néha úgy viselkedik mintha többet érezne irántam. Egy baráti társaságban ismerkedtünk meg és már az első pillanattól belé zúgtam, annyira az esetem minden tekintetben. Ő mindig nagyon figyelmes volt velem és sokszor jött oda beszélgetni hozzám, mindig érdeklődött irántam. Majd elkezdtünk kettesben is találkozgatni, de valamiért (lehet zavarban volt) a beszélgetések minősége megváltozott és néha úgy éreztem, hogy mindig csak én beszélek és ő max csak válaszolgat. Többszöri találkozás után eljutottunk odáig, hogy végre megcsókolt és ilyen szenvedéllyel még soha nem csókoltak engem soha, tipikusan olyan volt mint a filmekben, hogy közben fellibben a lábad. Ezt követően a következő alkalommal áthívott magához és közelebb kerültünk egymáshoz, vagyis majdnem. Ülünk a kanapén, megint szenvedélyes csókok. Én fehérneműre vetkőztem neki és innentől lett érdekes a dolog. Nem akart tovább vetkőztetni, sőt a fenekemet is egyszer markolta csak meg és utána konkrétan csak addig jutottunk, hogy én leszoptam és ennyi volt. Egyáltalán nem akarta h ebből szex legyen és nekem sem akart külön produkciót nyújtani. (mielőtt valaki megjegyezné nem vagyok ronda és nagyon jó formában vagyok, mintha egy modell teste lenne) Ezek után nem mondtam semmit, kicsivel később haza mentem. Legközelebb megint csak idáig jutottunk, szóval megjegyeztem neki a dolgot, hogy szeretném ha több is lenne. Erre csak kifogásokat tudott nekem felhozni, hogy ő annyira nincs oda érte, illetve elmondása szerint már évek óta nem volt senkivel az exe volt az utolsó nő akivel lefeküdt. Nyilván ez rosszul esett, de bíztam benne, hogy ez idővel változni fog. (kicsit visszahúzódó) Teltek a hetek, de semmi és egyre inkább dühített engem.

Következő találkozáson választás elé állítottam, hogy vagy lefekszik velem vagy ennyi volt. Erre csak odáig jutottunk, hogy a farka végét oda érintette és egyszerűen hiába “nyomta” nem ment be. Attól a ténytől, hogy be kell neki dugnia egyből puha lett neki és nem sikerült.. (pedig van h csak pár perce vagyunk együtt, még hozzá sem érek és már áll neki, konkrétan dudorodik a nadrágján keresztül)

Utána persze látszott rajta, hogy kellemetlenül érzi magát és egyből haza is vitt engem. Nem akart róla beszélni és engem hibáztatott, hogy erőltettem a dolgot. Utána kb 2 hétig nem is beszéltünk, majd újra felbukkant. Kb mintha semmi se történt volna, találkoztam vele újból, de csak azért, mert egy megmagyarázhatatlan okból én beleszerettem (talán a sok bizalmas beszélgetés, hasonló érdeklődési kör miatt is) annyira oda voltam/vagyok érte, mikor igazából semmi extrát nem tett soha értem..

Ezen a találkozáson én ezt el is mondtam neki, hogy mennyire megkedveltem és azt is, hogy szeretem. Bíztam benne, hogy majd ez segíteni fog, megnyílik felém, illetve, hogy ő is hasonlóan érez. Viszont ő csak annyit felelt erre a vallomásra “köszi”

Nagyon szégyelltem magamat amiért én megnyíltam neki és ő ennyivel elintézi. Innentől én már nem kerestem, csak akkor beszéltünk ha keresett. Teljesen kudarcként éltem meg ezt az egészet, de mivel valamiért ragaszkodtam hozzá, így még többször is találkoztam utána vele. Közben eltelt 1 év és besokalltam, hogy mindig csak kielégítem, de ő meg sem próbálja ezt viszonozni felem, eléggé önző viselkedés tőle. Ezt le is írtam neki hosszasan, hogy szeretnék vele lenni, de ez így nem fair velem szemben stb.

Erre érdemleges választ nem kaptam, csak annyit szajkózott, hogy élőben beszéljük meg. Bele mentem, de semmit nem tudtunk megbeszélni, így ennek a viszonynak a lezárását kértem.

Kezdetben azt hittem itt vége lesz, de heti szinten mindig feltűnt. Soha nem tudtuk megbeszélni, mindig csak arra hajtott, hogy találkozás legyen a vége. Ezért idővel letiltottam ahol beszeltünk, de következő héten egy másik applikációban keresett meg. Lassan a létező összes helyen beszéltünk már (kivéve az email) sorra tiltottam le mindenhol. Eltelt 3 hónap, mióta nem beszéltünk mikor megjelenik a munkahelyemen. Pár szót váltottunk, de engem eléggé felkavart ez a találkozás ezért feloldottam és megkérdeztem tőle, hogy mire véljem ezt? Annyit mondott nekem, hogy régen beszéltünk és azért jött be köszönni. Persze sikerült neki megint rávennie a találkozásra, pár hónapig ez így is ment. Ekkor megint szerelmet vallottam neki, de ő megint csak némán hallgatott, viszont most hozzám vágta, hogy nem szerelmes belém. Ekkor megint úgy gondoltam, hogy akkor ne húzzuk egymás idejét, ennyi volt. Itt nem tiltottam le, de ő is érezte, hogy ez azért erős volt + meg is mondtam neki h nem szeretném ha keresne többet.

Eltelt 6 hónap és azt látom, hogy a lakásomnál vár és szeretne beszélni velem. Próbáltam lerázni, de a szívem olyan hevesen vert, hogy végül bele mentem egy kutya sétáltatásba és addig is beszélünk. Nagyon jól éreztem magamat, talán mivel régen is láttam, de mintha a felhőkön jártam volna utána. Ezt követően még 2x találkoztunk. Utolsó találkozás után még este fel is hívott, pedig nem szokott. Elköszönés után mondtam neki, hogy jól éreztem magamat és szeretnék ha ez működne köztünk. Erre nem mondott semmit csak h majd beszelünk. Majdnem eltelt 2 hónap és nem keresett, de én se írtam neki. Tudtam h valószínüleg megijedt amiket mondtam neki és nem akartam sok lenni neki. (ezt párszor megjegyezte nekem) Ezek után én már úgy voltam vele, hogy végleg “elkergettem” erre 1 hete újból rám írt. Magyarázkodott illetve megjegyezte h én sem kerestem. Végül újból találkoztunk, azt mondta nekem írásban, hogy lehetne több mármint így szexuálisan (továbbra se akar kapcsolatot) én belementem, de ezen az utolsó találkozáson is csak addig mentünk, mit neki jó en meg hoppon maradtam. Félek, hogy sosem fog engedni nekem. Furcsa módon nem is ismerkedik másokkal, sokszor látom rajta, hogy szorong és önbizalom hiánnyal szenved. Sajnálom is miatta, de én annyira vágynék rá, hogy megérintsen ott is. De egyszerűen ezt nem akarja. Ha oda teszem a kezet elhúzza. Azt se szereti ha bújok vagy ha ölelgetem. Elmondása szerint nem szereti ha megérintik és tudja, hogy ezzel megbánt engem és sajnálja.

Annyira szeretem és vele akarok lenni, de néha úgy érzem, hogy csak használ engem. Beszélgetéseink is néha fantasztikusan jók, máskor meg ilyen kötelező jellegűek. Én bármit megtennék érte, de kezdek belefáradni, hogy én mindig csak adok és adok.

Szerintetek van ennek jövője vagy engedjem el ha bele rokkanok is?

26L



ma 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme, azért ragaszkodsz hozzá, mert nem tudod egészen megkapni, és ez okoz benned egy ilyen fura függőséget. De ez így nem kapcsolat.
ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyít. Te vagy az egyetlen aki rajong érte tehát meg akar tartani hogy valaki néha leápolja, de többet nem akar ez nyilvánvaló. Te meg csak a függőjévé váltál és hagyod magad.
ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Most úgy fogom írni, mintha egy barátnőmnek segítenék, teljesen őszintén, jó szándékkal. Most olvasd el a második mondatodat és itt álljunk meg egy kicsit, elmondta nem akar barátnőt/kapcsolatot, ergo veled se tudja elképzelni. Na innentől lehet csűrni-csavarni a történeteket, de elején így állt hozzá, ez ennyi. Te ennek ellenére beleszerettél, amiről nem tehetsz, de arról igen, hogy kitetted magad ennek a helyzetnek, ahelyett hogy az elején lezártad volna, nem beszéltél volna vele és fájt volna egy kicsit de rég túltetted volna már magad vagy megismertél volna olyat, aki téged akar. Neki ez így kényelmes, hogy néha néha megjelenik, amikor épp hiányol te meg úgy ugrasz ahogy ő fütyül. Ilyet nem szabad csinálni, ezzel pont az ellenkezőjét éred el annak amit szeretnél egyébként. Mert a pasiknak nem az kell, akit egy csettintésre bármikor megkaphatnak, ott van nekik, aztán csinálhat velük bármit úgyis elnézik. Néha magányos és rád ír ennyi. Legyen neked ez egy nagyon jó tanulság, hogy igen kihasznált téged, de ebben te partner voltál, pedig ő nem hitegetett, hogy majd együtt lesztek, mert az a rosszabb eset. Ezzel csak azt éred el hogy önbizalmadnak annyi, nem érzed magad jó nőnek stb, szimpla időpocsékolás. Úgyhogy keress olyat, akivel kölcsönösen akarjátok egymást és erőszakkal meg ne told magad más képébe, akit fikarcnyit sem érdekelsz.
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"meg is mondtam neki h nem szeretném ha keresne többet."

Akkor ezzel vége is a semminek, ugye?

Jókat mond a 3-as.

ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! Igazatok van, el kell engednem, mert csak kínzom vele magamat. Sajnos egy nárcisztikus emberrel nem egyszerű, legalábbis arra következtetek, hogy ő az. Tudom, hogy hülyeség olyannal kezdeni, aki már az elején megmondja nem akar komolyat, csak hát én naivan azt hittem idővel ez alakulni fog és emiatt nem is haragudhatok rá. Függök tőle, de remélem idővel el tudom felejteni és találok olyat aki ugyan úgy gondolja a dolgokat, mint én már a legelején!
ma 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!