Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt feldolgozni hogy miután elhagyott kiderült már egy ideje volt valkije mellettem illetve rájöttem engem végig csak kihasznált?

Figyelt kérdés

Fél éve történt, elárulva és elhagyva érzem magam, öngyilkossági gondolataim is vannak még mindig, teljesen depressziós lettem semmi nem tud érdekelni, az addig imádott hobbijaim sem tudnak már lekötni.

Voltak szakembernél is, pszihiátertől kaptam gyógyszereket és járok egy pszichológushoz is, de semmi hatását nem érzem.


Az a legszomorúbb az egészben, hogy amíg velem sokszor éreztette hogy én nem vagyok neki elég jó, az új partnerével meg olyan amilyen velem soha nem volt. Vannak közös ismerősök innen tudom akaratlanul is sajnos.


ma 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Előre kell nézni, mást nem tudsz tenni. Velem hasonló történt. Másfél évbe telt feldolgozni teljesen. Legyen boldog mással. Majd te is leszel.

Ha folyamatosan ezen kattogsz, fel fog emészteni. Semmilyen gyógyszer, szakember nem fog tudni segíteni, csak te magad tudod kihúzni a gödörből.

Gondolj bele abba, hogy ha csak becsapott, akkor jobb neked nélküle.

ma 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg saját magadon tudsz segíteni idővel és türelemmel.
ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben nem egyik napról a másikra történik, hogy az illető szakítani akar a másikkal...általában már hónapok óta érlelődik a dolog, csak aki rajong a másikért az észre sem veszi.


Öngyilkos nem leszel.


Ezt millióan megélik nap mint nap, aztán minden megy tovább.


Ő is csak egy ember a sok közül. Megszületik lesznek érzései valakit megszeret talán valaki őt is megszereti, ők lesznek a tökéletes pár akik mindennél jobban szeretik egymást, a szokásos ő különleges ő más vele minden tökéletes stb. aztán 1 évvel később...hoppá mégsem.

ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha szakítottatok akkor minek nyomozol utána, azt már a fene megeszi ott ahol van.

ELőre nézz és keress valakit akivel jobb neked.

ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem nyomozok utána, leírtam honnan tudtam meg és bárcsak ne tudtam volna meg...
ma 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Mert azt hitted, hogy érted bánkódik? Hol élsz te? Egyáltalán nem úgy viselkedett veled mint elvártad volna és akkor abban reménykedtél, hogy érted sír. Kaptál egy ébresztőt azért, hogy túllépj rajta mert nem éri meg miatta megölni magad - senki miatt! - hanem élni kell az életed, majd idővel kihevered.
ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem hittem azt. úgy értettem hogy bárcsak SEMMIT ne tudtam volna meg róla, akkor is fájna de kevésbé.
ma 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
De ezt úgy kéne felfogni, hogy kaptál egy égi jelzést, hogy ideje azon lenni, hogy magaddal foglalkozz. Nem ér annyit, hogy depressziós légy. Miért nem szereted saját magad? Inkább ezen kéne agyalni és nem rajta.
ma 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb úgy lenne, hogy elkezdenél hálás lenni, hogy nem két kicsi gyerekkel hagyott ott De igen, akkor is ugyanezt tette volna. És akkor nem boldog lennél, hogy legalább maradt tőle szép emléked, hanem kétségbeesett, hogy hogyan tovább apa nélkül.
ma 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!