Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon elvagyunk viszont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elvagyunk viszont a testvére kihasznalt engem, amiről ő nem tud. Nem bírok ellanállni neki, mi lesz ebből vagy mit kéne tennem hogy nehogy gond legyen?

Figyelt kérdés

A testverevel egyalatalan nem jottem ki, irtunk parszor egymassal talalkoztunk bexanaxozva egy gyenge pillanatomban kihasznalt engem, azt is tudom mondani eroszakkal (nem fekudtunk le, remelem ertitek mi tortent nem irom le mert elhanyom magam) aztan ennyi volt.

En ezutan megismertem egy fiut aki nagyon nagyon vonzott 1 kep alapjan is, megorultem erte, nem is ertettem mivan velem, beszelgettunk, elvoltunk stb.

Aztan nezegettem ki ez a fiu, es talaltam egy csaladi kepet amibol rajottem, hogy azzal a fiuval aki kihasznalt testverek.

Majdnem szivrohamot kaptam.

A vilag k**vajanak ereztem magam es erzem magam most is, de amikor elkezdtem vele beszelni még semmit nem tudtam.

Aztan ezutan sokaig nem beszeltunk, nem birtam vele beszelni.

Utana megint elkezdtunk beszelni mert nem birok neki ellenallni..

Szerintem nincsenek kozeli viszonyban a testverevel, ha abban lennenek reg tudna hogy kihasznalt engem.

Felek, es nem tudom mit csinaljak talalkozzak e vele , en ugy erzem ebbol gond lesz.

De ami a legrosszabb, hogy hogyan viselnem el es hogyam neznek a tukorbe ha lenne valami koztunk akar egy csok is, mikozben a testvere kihasznalt?

Es mi lenne ha lenne valami koztunk aztan kiderulne valahogyan es megtudna az igazsagot? Mit tegyek? Azt hogy ne beszeljek vele nem opcio még mert vonz mint egy magnes.

Kerlek titeket ne bantsatok


jún. 24. 20:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es mielott azt irnatok van 100 ferfi a vilagon miert pont ez a fiu kell, elmondanam nektek hogy nem volt még kapcsolatom es az hogy kihasznalt valaki egyszeri eset volt sebezhetoen, xanax hatasa alatt.
jún. 24. 20:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Okos ember nem megy bele a nyilvanvalo zsakutcaba. Te is tudod mit (nem) kell tenned.
jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebbű baj lesz tesou.
jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért szedsz te drognak számító, erős ideggyógyszert?

Egyáltalán rendszeres orvosi felügyelet alatt szeded?

A történeted és a csapongó megfogalmazásod alapján nagyon gyenge az idegzeted.


Ráadásul tele vagy érzelmekkel, szeretetre, törődésre vágysz.


Könnyen visszaélhetnek ezzel az állapotoddal, mint ahogy meg is történt.


Tartsd magad távol ettől a sráctól. Érdektelen, higy tartják-e a kapcsolatot. A mentalitást otthonról hozták.


Szakadj ki ebből a környezetből.


A xanaxot meg sürgősen váltsd ki mással, mert totálisan tönkre fogja vágni az idegrendszeredet és a májadat!

jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokkal jobban zavarna a drogozás mint az, hogy a tesóm és közte történt valami, amikor még nem is ismertük egymást.
jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
52%

#3, moré, akarod mondani.


Nos, Kérdező. Nehéz a helyzet, de én elpucolnék a helyedben. A faluban híre fog menni, h ki mindenki próbàlt fel...

jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
És szerinted enyhítő körülmény, hogy be voltál xanaxozva? Mi a szarnak szedsz ilyet? De különben meg ami azelőtt történt az nem számít. Talán kicsit kellemetlen de ha el tudjátok fogadni a múltat akkor oké lehet. Ha pedig nem akkor így jártál, a xanaxnak köszönhető, ugyebár.. Mert te biztosan nem tehetsz semmiről, csak szemét pasi aki kihasznált na meg a xanax amit önszántadból nyomtál magadba. Szóval nem kell félned, hisz te ott sem voltál.. Mindenki bűnös csak te nem, ugye..
jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!