Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan fiúval aki egy kicsit alacsonyabb nálatok?

Figyelt kérdés
Voltam randizni egy sráccal aki kicsit alacsonyabb és vékonyabb mint én. Én vagyok 163 cm és ő kb. 160 cm. Sajnos nem tehet róla, mert ez egy kiskori betegség nála. Viszont nagyon kedves, jószívű és ebben az érdekes generációban még mindig tud férfiasan viselkedni. Ezt úgy értem, hogy kaptam tőle virágot is az első randin és nagyon érdeklődő volt. De sokkal vékonyabb tőlem és ez egy kicsit zavar. De elengedni sem szeretném, mert tényleg nagyon aranyos. Szerintetek mit kellene csinálnom?
ma 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Az a 3 centi ne legyen akadály én azt mondom. :)
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem jönnék össze alacsonyabbal, de neked kell tudni, hogy mi fér bele és mi nem.


Ismerek olyan párokat, akiknél a nő magasabb, és vannak köztük, akik nagyonis boldogok együtt! (Akik meg nem, ott sem ez a probléma.)


Szóval ha amúgy tetszik neked, kedveled, úgy érzed, hogy jó páros lennétek, akkor adj egy esélyt a dolognak. Ha viszont nagyon zavar, akkor nem érdemes erőltetni. Te tudod.

ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg! Idővel rájösz, hogy mennyire zavar vagy nem zavar az a néhány centi. Lehet nem fog feszélyezni egy idő után.
ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!