Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, összejönnétek egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy 10 centivel alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal az egyetemen, nagyon jófej és helyes is, már egy csomót beszélgettünk és múltkor elhívott egy italra. Nem vagyok biztos benne, de úgy hangzott mintha nem csak egy baráti találkozót szeretne, hanem randit. Egyetlen egy probléma van, az hogy kb 10 centivel alacsonyabb nálam. Nem akarok felszínes lenni, de zavar a dolog. Nem tudom elképzelni például hogy csókolna meg, ha összejönnénk. Mit csináljak? Adjak egy esélyt a dolognak?

Lányok, voltatok már ilyen helyzetben?


2017. márc. 3. 21:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
17%

Köztünk 4 van a javamra, ami abszolút nem okoz hátrányt, annyi, hogy ő pipiskedik néha hülyeségből, de az ágyban édesmindegy, eyébként meg teljesen határozott, okos, szenvedélyes férfi.


10cm mondjuk már sok lenne, és mivel téged zavar, ne kezdj vele kapcsolatot, mert rá fogod kivetíteni a saját frsuztráltságodat.

2017. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
22%
Jól érzed, gáz, ha alacsonyabb egy férfi a nőnél.
2017. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
33%
Én voltam már. Engem is zavart, sajnos. De, szerintem adj neki egy esélyt, nem veszíthetsz semmit! :)
2017. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
Kizárt, hogy egy 147 centi magas pasival összejöjjek.
2017. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Felveszek egy magassarkút és elsétál a hónom alatt :)
2017. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Egy 140 centis pasival nem szeretnék összejönni.

Nem voltam még ilyen helyzetben, szerencsére ritkák az ekkora pasik. Fordítva már megesett, hogy velem nem akartak összejönni, mert alacsony vagyok.

Ha egyébként minden rendben, akkor adhatsz neki esélyt. Valahogy sejtem, hogy a te kiszemelted nem 140 centi.

2017. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%
Nem, az olyan mintha a kisöcsém sétálna mellettem. :) Pár centi még oké, de 10 már sok...
2017. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
20%

"de úgy hangzott mintha nem csak egy baráti találkozót szeretne, hanem randit" Nektek ezt külön definiálni kell ?


Amúgy én összejönnék bárkivel, ha mondjuk többet keresne havonta mint amennyit el tudok költeni :P

2017. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Bence_ ***** válasza:
51%
Sikeres férfi az aki több pénzt csinál mint amit a felesége elkölt ;-)
2017. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Ha azt nézzük, hogy a női magyar átlag 165cm körül van (amúgy én is ekörül vagyok) nem kezdenék nálam alacsonyabb férfival. 155cm még egy nőnek is picurka.


Van olyan ismerősöm akinek alacsonyabb a barátja, de ő nem hogy a női, de a férfi átlag magasságot is túllépi. 180cm körül van a lány. Ha én is ilyen "extrém" magas lennék akkor adnék egy esélyt a dolognak, mivel a férfiak java amúgy is kisebb nálam. (175cm körüli az átlag.)

2017. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!