Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, összejönnétek egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy 10 centivel alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal az egyetemen, nagyon jófej és helyes is, már egy csomót beszélgettünk és múltkor elhívott egy italra. Nem vagyok biztos benne, de úgy hangzott mintha nem csak egy baráti találkozót szeretne, hanem randit. Egyetlen egy probléma van, az hogy kb 10 centivel alacsonyabb nálam. Nem akarok felszínes lenni, de zavar a dolog. Nem tudom elképzelni például hogy csókolna meg, ha összejönnénk. Mit csináljak? Adjak egy esélyt a dolognak?

Lányok, voltatok már ilyen helyzetben?


2017. márc. 3. 21:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
3%

#10 az átlag huszonéves fiatal nő nem visz ennyi logikát a dologba.

Sokkal inkább 180(190) legalább ? Najó akkor, izmos eléggé ? Najó akkor, mennyire pénzes ? (A sorrend változhat).

Ha bárhol elbuksz elejts vagy a szemében.

2017. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Jó magas vagyok én is sajnos (179 cm). Úgy irigyellek titeket pici lányok, nektek valószínű sose lesz ilyen problémátok. Olyan bosszantó, hogy a nekem tetsző fiúk mindig alacsonyabbak. :D
2017. márc. 3. 22:13
 13/32 anonim ***** válasza:
53%

11-es, hacsak három szempont lenne a nők mellett...


Na és kerek a popsija?

Feszes a cicije?

Szép az arca?

25 alatt van?

Hosszú a haja?

Főz, mos, takarít?

Szeret szopni?

Szereti az anált?

Megtenné, hogy nincs véleménye?

2017. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
29%
Alig látni magas nőt sajna. Jó tudni, hogy vagytok még kérdező. 179 cm tökéletes nőnél.
2017. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

#13 Igazából mindegy a szempontok száma, attól függ egy szűrűn mennyien mennek át ugyebár.


A nők esetében ez a 3 amit írtam, bőven elég ahhoz, hogy 1% körülre redukálja egy átlagosabb emberke esélyét.


De amúgy a te listád is jó, csak te szétbontasz sok dolgot, amit én egy kategóriába tettem. Az utolsóval mondjuk nem is értek egyet, legalább is a saját esetemben.

Szex kapcsolatnál konkrétan mindegy, de egy párkapcsolatban nagyon unalmas "egyedül lenni".

2017. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Mondom ezt ugy, hogy 2 evig jartam egy alacsonyabb sraccal (166-7/174 cm kulonbseggel). Soha tobbet, koszonom. Azota van nalam egy kb. 182-3 centis limit, mert annyira kenyelmetlen es zavaro volt az egesz szituacio. Plane nalatok nagyon az lenne mert te "tipikus" nagyon magas vagy nokent, o viszont pasinak mar abszolut aprocska.
2017. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
28%
Tökéletesen látni lehetett a "nagy" női elfogadást. És megvannak lepődve a nők, hogy egyre kevesebb férfi kezeli őket normálisan.
2017. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
12%
A 179-169 szerintem teljesen jó, ne ezen múljon már a dolog. Aki a nagy női elfogadásról beszél, nézze mg, hogy pasi nem kezd 150 centis lányokkal csak azért mert ekkorák.
2017. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
#18: Rengeteg pasi van rákattanva a 150 centis csajokra.
2017. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Igaza van az utolsónak, a legtöbb pasi odavan az alacsonyabb csajokért. Nekünk magas lányoknak sokkal nehezebb. Valami buta fétis miatt sok pasi leszólít, de csak egy menetre kellenék nekik. Barátnőnek mindenki cuki pici lányt akar. Egyébként nekem bejönnek az alacsony férfiak, kár hogy én ilyen magasra nőttem. :)
2017. márc. 4. 00:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!