Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, összejönnétek egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy 10 centivel alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal az egyetemen, nagyon jófej és helyes is, már egy csomót beszélgettünk és múltkor elhívott egy italra. Nem vagyok biztos benne, de úgy hangzott mintha nem csak egy baráti találkozót szeretne, hanem randit. Egyetlen egy probléma van, az hogy kb 10 centivel alacsonyabb nálam. Nem akarok felszínes lenni, de zavar a dolog. Nem tudom elképzelni például hogy csókolna meg, ha összejönnénk. Mit csináljak? Adjak egy esélyt a dolognak?

Lányok, voltatok már ilyen helyzetben?


2017. márc. 3. 21:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nekem nagyok a melleim, de ez sem tetszik minden pasinak, ahogy a kis mellek sem. Magasról leszarom:) ha valakinek nem tetszettem. Lett màs akinek igen. Volt olyan magas pasi aki a magassàgom (175cm)miatt nem jött velem össze, mert neki a 160- as csajok jöttek be. Ès? Mindenkinek szíve joga úgy vàlogatni ahogy akar. Èn így gondolom.
2017. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam olyannal, aki nálam 10 centivel alacsonyabb lenne, mert én magam is pici vagyok, és bár láttam már nálam alacsonyabbat, szemmértékre csak 4-5 centi volt köztünk. Nem mászkálok szabócentivel. A mostani kiszemeltem is pár centivel kisebb nálam, de engem nem zavar az ilyesmi, nem gondoltam még arra, hogy ez problémát jelentene majd, ha meg akarna csókolni. Sőt, a fejemben nagyon is jól működik a dolog, már csak meg kéne valósítani. Mármint azt, hogy meg akarjon csókolni. :)
2017. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!