Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, összejönnétek egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy 10 centivel alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal az egyetemen, nagyon jófej és helyes is, már egy csomót beszélgettünk és múltkor elhívott egy italra. Nem vagyok biztos benne, de úgy hangzott mintha nem csak egy baráti találkozót szeretne, hanem randit. Egyetlen egy probléma van, az hogy kb 10 centivel alacsonyabb nálam. Nem akarok felszínes lenni, de zavar a dolog. Nem tudom elképzelni például hogy csókolna meg, ha összejönnénk. Mit csináljak? Adjak egy esélyt a dolognak?

Lányok, voltatok már ilyen helyzetben?


2017. márc. 3. 21:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Alacsony lányként nem vesznek komolyan. Pont mert cuki vagy.
2017. márc. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
45%
Én csak 173 centi vagyok, de teljesen átérzem a szenvedésedet. A legjobb barátnőm meg 185, na gondolhatod. :D Én is annyira szeretném, ha tetszenének nekem a kisebb srácok, de egyszerűen nem megy, sőt, a velem egymagasakhoz sem tudok vonzódni. Lehet, hogy valamikor lesz valaki, aki éppen ennek ellenére mozdít meg bennem valamit, sőt, lehet, hogy neked is lesz, de ha ez a srác lenne az, akkor már észrevetted volna. Innentől az a legjobb, ha egyenes leszel vele. Ez nem magasság kérdése, egyszerűen vannak emberek, akikhez vonzódunk, és vannak, akikhez nem. Tök mindegy, hogy miért, ami nem megy, az nem megy. Ne érezd magadat rosszul ezért, valószínűleg vele is előfordult már, hogy nem vonzódott valakihez.
2017. márc. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
#21: Alacsony lányként komolyan vesznek, ha komolyan viselkedsz. Ha cukinak tartanak azért van, mert cukiként viselkedsz.
2017. márc. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Csak egy alacsony nő tudhatja, hogy hány perverz idióta utasítja vissza, mert alacsony...
2017. márc. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

#24: Csak egy vörös hajú nő tudhatja, hogy néz ki a vörös haj. Oh, wait... No.

Régen nem a magasságoddal van gond, ha sorban visszautasítanak.

2017. márc. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Annyira vidám, hogy a kérdésre válaszolok, próbálok őszinte lenni, és már megint lájknak van használva a pontozás, úgyhogy hangot lehet adni a megsértődésnek, hogy merem azt javasolni, hogy ha nem vonzódsz valakihez, ne erőltesd a dolgot, mert neked és neki se lesz hosszútávon jó.
2017. márc. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Teljesen kizárt, esélytelen. Egyszerűen azért, mert nem tudok férfiként tekinteni az alacsonyabb pasikra, nem tudok vonzódni hozzájuk.

Volt 1 centivel magasabb pasim, de még ez is zavart. Önkéntelenül összehúztam magam mellette, kényelmetlenül éreztem magam. Azóta inkább elkerültem az ilyesmit, és bele sem kezdtem semmibe azzal aki nem volt elég magas hozzám.

Anno mikor a férjemet megismertem, ő 190 cm, én 175, az volt az első gondolatom, hogy na végre már egy magas pasi! Akkoriban sorban ilyen 160-170 centis kissrácok akartak velem randizni. Mondanom sem kell, mindre nemet mondtam. Nekem ez nem megy. Vannak nők akik az izmos pasikért vannak oda, nekem a magasság a gyenge pontom.

2017. márc. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
150 centi lenne a pasi. Jó esetben egy hobbit, rossz esetben egy kisgyerek. Szerinted?
2017. márc. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Fordítsuk meg a helyzetet: Ti mit gondolnátok akkor, ha csak olyan férfiakkal találkoznátok, akik közölnék, hogy nem vagytok nők, nem vagytok vonzóak, mert túl kicsi a melletek?
2017. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ez nem erről szól, de ha egy férfi egyszerűen nem vonzódik hozzám, mit tudnék csinálni? Én nem mondtam, hogy nem férfi az, aki alacsonyabb nálam, egyszerűen az esetek túlnyomó többségében nem vonzódok nálam alacsonyabb férfiakhoz. Ha van olyan férfi, aki nem vonzódik hozzám, tök mindegy, hogy a mellméretem, magasságom vagy testzsírszázalékom miatt, azzal mit tudnék csinálni? Nem kezdek el sértegetni valakit a külseje miatt, de nem kell összejönnöm olyan emberekkel, akikhez nem vonzódom szexuálisan csak azért, hogy ne legyek felszínes. És így vele is kitolok, mert beleéli magát egy olyan kapcsolatba, ami valószínűleg gyorsan véget fog érni. Én nem akarnám, hogy összejöjjön velem egy pasi, miközben azt gondolja, hogy "jaj, túl magas hozzám ez a lány, de nem akarom megbántani", valahol ez sokkal megalázóbb, mint amikor simán ismerkedsz valakivel, és azt mondja, hogy bocsi, de nem megy. Végül is elkerülhetetlen, hogy egymáshoz érjünk, és ahhoz sajnos muszáj vonzódni a másikhoz.
2017. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!