Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy tőletek 9-10 centivel alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés
Őszinte és normális válaszokat szeretnék!

2022. okt. 3. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem!!!!
2022. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Alapvetően nem, mert tőlem magasabb fiú jobb lenne, de ha ezen kívül minden stimmel akkor azt mondom igen.
2022. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
158 cm vagyok. Ritka az alacsonyabb fiu nalam.
2022. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Egy igazi férfi magas és izmos számomra

Ezzel mindent elmondtam!

2022. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Talán.
2022. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Volt mar rá példa hogy össze jöttem 13 cm vél alacsonyabb fiúval pedig azt mondtam hogy soha. Ha a többi dolog rendben van akkor nem az a 10 cm fog akadály lenni hidd el nekem.
2022. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. okt. 4. 05:23
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

A nők többsége jobban szereti, ha egy férfi magasabb, de lagalább azonos magasságú velük, mert furán néz ki egy kicsit, ha van egy fél méter különbség köztük magasságban.

Most ez a 9-10 centi nem olyan sok, kinek mi tetszik, ha a személyisége megfog, akkor az, ez nyilván nem számít már szinte semmit sem

2022. okt. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha egyébként minden más szempontból ideális lenne,akkor ez biztos nem lenne akadály.

Nekem is tetszene, ha minden a legoptimálisabb lenne, magasság, életkor, anyagi helyzet.

De az az igazság, hogy ezek kevésbé fontosak, mint az, ami alapján döntök.

2022. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén, én régen elképzelhetetlennek tartottam, de aztán olyanba szerettem bele, aki 7-8 centivel alacsonyabb nálam. Most már máshogy állok hozzá, most nincs vele bajom, viszont régen tényleg nem tudtam volna elképzelni, hogy alacsonyabb legyen a párom. Most pedig az, hogy a párom alacsonyabb nálam, az annyira lényegtelennek tűnik.
2022. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!