Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés alatt elment a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés alatt elment a kedvem a randitól, szerintetek elmenjek így is, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni még egy lánnyal Tinderen pár hete, elég kevés alkalommal váltottunk üzeneteket, de azok viszont nagyon tartalmas üzenetek voltak, aztán azon a hétvégén beszéltünk telefonon is, 1 óra gyakorlatilag elrepült olyan természetesen ment az egész, felvetődött a randi, és megbeszéltük az akkor jövőhét utáni hét szerdai napra, mivel nekem akkor a jövőhét nem jöhetett szóba, mivel Londonban kellett lennem a munkám miatt.


Vasárnap hazajöttem, és este a lány bejelentette, hogy Covidos lett, kidőlt, rakjuk át a szerdai napot jövőhét szerdára (27.-e) akkor lesz durván 3,5 hete, hogy beszéltünk de még nem találkoztunk.


A probléma viszont az az, hogy ebben a pár napban nekem csökkent az érdeklődésem, az első randit tényleg úgy vártam mint egy kamasz élete első randiját, Londonban számoltam vissza a napokat, ha láttam, hogy üzenetet írt egyből jobb kedvem lett, nagyon vártam, hogy mi fog ebből kisülni.


Viszont amint kiderült, hogy beteg lett, aznap még nem, de másnaptól folyamatosan napról napra csökkent az érdeklődésem.


Most elég nagy dilemmában vagyok, mivel csökkenhetett az érdeklődésem azért mert 3,5 hete nem találkoztunk, és ennyi idő alatt szerintem normál esetben már rég találkozni kellett volna, és gyakorlatilag csak irogatva, ismeretlenül nem lehet ennyi ideig lelkesnek lenni. Viszont ha Ő lenne az igazi, akkor ez nem kéne, hogy gondot okozzon, lehet ez csak megspórolt nekem egy kellemetlen randit.


Másrészről meg ott van bennem, hogy ha elmegyek akkor lehet egy tök jó randi lesz, és ha személyesen találkozunk egyből visszajön a vonzalom.


Ti hogy látjátok?


2023. dec. 22. 20:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Arról hogy beteg lett, nem tehet. Ha előtte jó volt minden, most mi változott?

Már bocsi, de elég hülye vagy ha nem mész el ez miatt. 🙄

2023. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Haver van más dolgod 27-ére? Nincs? Akkor miért nem mész el egy kávét meginni vele? Mit veszíthetsz?
2023. dec. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az változott, hogy nem érdekli a csaj. Ha nem érdekli, akkor ne menjen, abból jó nem fog kisülni.
2023. dec. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%

13# és azért nem érdekli mert beteg lett szerencsétlen?

Mondjuk a csajnak lehet tényleg jobb ha nem megy el. 🫠

2023. dec. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
Mindegy miért nem érdekli. Ne mond már, hogy te mindig tudod mit miért csinálsz vagy gondolsz. Ha nem jön be neki, akkor mindegy.
2023. dec. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a betegség miatt nem érdekli, hanem az eltelt idő miatt.
2023. dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%

Ja 3,5 hét az rengeteg idő tényleg. 🙄

Amúgy szerintem nem. Engem ha érdekelt valaki érdekelt hónapok elteltével is. Nekem is volt olyan hogy neten ismerkedtünk meg. Messze laktunk egymástól, de tudtam fel fog költözni Pestre ő is. Több mint két hónapig levelezgettünk, és megvártuk hogy tudjunk találkozni.

Nem értem napokon belül hogy tud elmúlni az érdeklődés valaki iránt, akivel korábban jól kijöttél.

2023. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!