Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők.Mit szólnátok hozzá,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Mit szólnátok hozzá,ha randitok lenne egy természetfilm rajongóval,és amikor én odaérne a helyszínre,akkor körbeszaglászna titeket? Úgy ahogy az állatvilágban szokták ismerkedéskor.

Figyelt kérdés
2022. febr. 9. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném, büdös vagyok? Aztán hazamennék. Elköszönve. Borzalom.


Aki természetrajongó az nem csinál ilyeneket. Oké, hogy utánzod az állatokat, na de azért elképzelted a szituációt pl. egy diplomata hölggyel randizol, és nem csak hogy körbeszaglászgatnád, hanem még csá csumi típusú szöveged lenne? Nagyon ciki lenne, de hétköznapi nőnél is.


Illetve elgondolkoznék, hogy ez most mi volt, nem tudnám értelmezni, hogy szimpátia, vagy megjátszott szivatás, vagy kandi kamera, vagy fordítva értelmezi a nem randira hívást. Magyarán összezavaró lenne.


Nem mellesleg meg intim teret sértő lenne a magatartása, pláne, ha mindezt utcán csinálja vagy pl. teázóban. Ciki lenne nagyon. Vagy az is lehet hogy vagy megszeppennék vagy az ellenkezője kikacagnám, de mindkét esetben szó nélkül otthagynám.


De sanszos, hogy 44f kérdés.

2022. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
2022. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdenék félni,hogy valami őrült.
2022. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Odamész és szó nélkül megszagolod a muffot? Vagy a se.gglyukát?
2022. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 peca1000 ***** válasza:
65%

Én még körbe is hugyoznám az asztalunkat, hogy kijelöljem a területünket. :)


Aztán kutyapózt imitálnék, és megszagolnám a fenekénél, hogy tüzel e.


Alap! :) beü

2022. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es,dehogy.Inkább a nyaka és fej körül.Persze diszkrét távolságot tartanál.Inkább poénnak szánnám.
2022. febr. 9. 20:21
 7/16 A kérdező kommentje:
1-es.Miből gondolod hogy 44/f kérdés? Nem láttam ilyen nevű felhasználót.
2022. febr. 9. 20:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálam kizárt, hogy akár csak a randiig eljutna a dolog. Hiperérzékeny emberként általában messze sokkal hamarabb ki szoktam szúrni, ha valakinél bármilyen kis dolog is nem stimmel. Nem hogy ennyire totál zakkant az illető.
2022. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a természetfilm rajongáshoz, aki ilyet csinál az egyszerűen idióta. Ha nem is hajtanám el azonnal, de többet biztosan nem látna.
2022. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

6-os ez nagyon nem poén.🙊 Ez inkább ijesztő. Első randin ilyen dolog brrr. Tuti jobbik helyzetben hátrál vagy odébb taszít a nő neccesebb helyzetben megismerteti az arcoddal a kezét. Nyaka és a feje táján? Hát lehet azt gondolná, hogy basszus a pasi vérfarkas és vámpír filmeken nevelkedett? A vadállatok amugy és állatok orr és száj tájékon is szimatolnak, de amugy a hátsójukat szokták, mivel ott az illatmirigy ami egyedi mindnek.


7-es hasonló volt a stílus csak azóta már valaki másolta a stílusát mert mashogy ír azota, szoval valoszinuleg van egy hamis 44f utánzó is.


Pedig több kérdést is írt és mindegyikhez odaírta hogy 44f.


Mivel hasonló volt a stílus ezért írtam tippelve hogy 44f?


De nem.

2022. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!