Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők.Mit szólnátok hozzá,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Mit szólnátok hozzá,ha randitok lenne egy természetfilm rajongóval,és amikor én odaérne a helyszínre,akkor körbeszaglászna titeket? Úgy ahogy az állatvilágban szokták ismerkedéskor.

Figyelt kérdés
2022. febr. 9. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Illetve van még egy opció hogy megijed tőled és leblokkol aztán utána kereket old jogosan.
2022. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10-es.Lehet hogy már idősebb.
2022. febr. 9. 23:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Hátat fordítanék és eljönnék.
2022. febr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Vagy nem es akkor még nem volt 44f csak 43 es most 44f.


De amugy ha randira mész épp, ha tanácsolhatom ne tedd!!!! Nagyon necc!!! Ösztönösen tudnod kéne ezt, ennek nem is szabadott volna kérdésnek lennie. De amugy az emberek nagy tobbsege nem tanult etikettet es mindenbol osztonlényes dolgot gyárt még a szerinted poénból is? Ez nem poén, ez megalázó viselkedés egy nő irányába. Mennyi éves vagy? Nem igazan értem, hogy hogy nem veszed észre, hogy az ilyen mennyire ijeszto lehet egy nonek, plane ha volt mar necces tapasztalata es nagy nehezen ad esélyt. Az ilyenek miatt mint te döntenek úgy a nők, hogy jobb egyedül. Utána meg panaszkodnak a pasik és incelnek nevezik magukat. Mikor mar manapsag online a pasik nagy tobbsege vagy csak numeranak tekintik a not magyaran onkiszolgalo targynak es leszarja hogy ott van az, hogy komolyat keres vagy csak szorakozik a novel vagy fogadott a haverjaival. Ez csak kamu kérdés ugye?


Természetesnek kellene lennie hogy uriember mód viselkedsz. Nem ertem mi van abba poen, hogy random ismeretlennek sérted az intim terét akit még mind fizikálisan, mind lelkileg megalázod és még hülyének is nézed. Lehet, hogy neked ez poén, de ha poén akkor te nem is gondoltad komolyan. Magyarán csak szórakozol azzal a nővel, de akkor kiméld meg magadtól a komoly társkeresőket, és mazsolazs a szexpartner keresők között akik ugyanugy gondolkoznak mint te.

2022. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
* mazsolázz
2022. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fél perc döbbent csend után megjegyezném, hogy "ne haragudj, de őrültekkel nem randizom", aztán hazamennék, és minden ismerősömnek elújságolnám, hogy milyen idiótával találkoztam és röhögnénk rajta egy óráig.
2022. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!