Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdeztem tart - e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem tart - e a randitól, szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt mondja, nem tartok, de k.sok melóm van és nem akarok odamenni fáradtan egy randira, mert semmi értelme. 2 7e nem bírunk találkozni. Badooról ismerem

2019. aug. 11. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Hagyd a csudába. Akivel két hát (2 7 :D ) alatt nem jön össze találkozó, azzal

-nem is fog,

-még ha össze is jön, kapcsolatot hogy fog működtetni ezzel a tempóval?

2019. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*két hét
2019. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Aki 2 hétig fáradt, az vagy csak húzza az agyad, amíg jobb nincs, vagy várja, hogy a párja végre elhúzzon otthonról, és szabad legyen a pálya.
2019. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Mi 4 hónapig beszélgettünk tali előtt a neten.

De amúgy nem azt kéne megkérdezni hogy akar e egyáltalán valamit?

2019. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt írta, hogy minél előbb akar találkozni, mert nagyon tetszem neki. Látom 🙄
2019. aug. 11. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy mások is tetszenek neki,még válogat,tanakodik.Majd sorra kerülsz Te is,türelem.
2019. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem akarok egy lenni a sok közül. Tanakodjon mással
2019. aug. 11. 13:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elhinni, hogy 2 hétig folyamatosan melózik és nem ér rá. Aki tényleg akar látni, az megoldja. Én hanyagolnám a továbbiakban.


Amúgy jártam hasonlóan, mondjuk ott egyszer sikerült találkozni, utána viszont mindig borzasztóan elfoglalt volt (és persze mindig fáradt) :D. November elején elmentünk sörözni, akkor panaszkodott, milyen elfoglalt, majd december elején rendeződik a helyzet. Nem rendeződött :D, de én birkatürelemmel vártam. Egyszer megkérdeztem, hogy lenne-e kedve egy vasárnapi délután sétálni menni (akkor már azért az emberek nagy része ráér...), mondta oké, majd meglátja. Vasárnap reggel viszont írt, hogy mégsem jó, mert hétfőre csomó mindent meg kell csinálnia melóval kapcsolatban. Én ezután nem nagyon írtam neki, gondoltam hagyom, ő viszont továbbra is lelkesen írogatott. Végül amikor már december közepén is nyavalygott mennyi dolga van, lekoptattam. Ő meg persze sajnálkozott, hogy jajj, pedig december 20 után már lenne ideje :D, mondom az jó, én megyek haza ünnepekre, nem várok senkire. Azóta nem szrakodok ennyit senkivel, az ilyennek vagy nem lenne ideje rám, vagy tényleg csak szórakozik a párja mellett.

2019. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!