Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdeztem tőle és ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem tőle és ezt válaszolta?

Figyelt kérdés

Ha pár találkozó után azt mondta a nő, hogy ha mással ismerkedek és már nem vele, akkor azt is megérti, nem azt jelenti női logika alapján, hogy nem érdekli, ha lelépnék? Leszarja mi lesz vagy csak kishitűség?


27N és 26F


2017. okt. 5. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Kishituseg es onbizalomhiany.

Esetleg azt akarta, hogy megnyald a lelket egy olyannal, hogy "jajj nem kell nekem masik no, teged akarlak.

2017. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

"akkor azt is megérti,"

"Megértem hogy nem vagyok számodra elég érdekes és másokkal ismerkedsz..."

Önsajnáló, stb.

2017. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Magabiztos lányról van szó, vagy legalábbis ő ezt mondta magáról. Nekem inkább úgy jött le, hogy pont nem érdekli, hogy vagyok vagy sem. Ki kellene ugrasztani a nyulat a bokorból, de ebben nem vagyok túl jó. Szerintetek hogyan?
2017. okt. 5. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Vagy az, amit előttem írtak, vagy így akarja "megvédeni magát". Hogy ne tűnjön úgy, mint aki összetörne, ha otthagynád. Erősnek akar látszani. Mondjuk szerintem nem túl jó taktika, de kinek mi.
2017. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálom értelmezni nőként: lesz ami lesz. Valahogy így gondolja. Nem kötődik (még) annyira a kapcsolathoz. Könnyen túlteszi magát ha lelépnél.
2017. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!