Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megkérdeztem a csajt (25)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a csajt (25) társkeresőn, hogy van e jogsija, ezt válaszolta. Csak nekem tűnik ez alapján kicsit életképtelennek?

Figyelt kérdés
"Nem, nem is szeretnék. Az a fajta ember vagyok, akinek jobb ha nem adnak jogosítványt a kezébe."
2017. jún. 18. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne életképtelen, ez egy teljesen jó válasz egészséges önkritikával.

Nekem sem hiszem, hogy hiányozna egy jogsi, fizetésem több mint fele szabálysértésekre menne el.

2017. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Van jogsim, de nincs biztonságérzetem a kocsiban, szóval nem vezetek. Szerintem ez nem életképtelenség.
2017. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sincs, mert tudom magamrol, hogy ez nem nekem valo. Sosem vezetnek. Ha meg lenne egy jelentosebb osszegem, meg akkor sem koltenem erre. Ahogyan autora sem koltenek. Nem gondolnam, hogy ettol eletkeptelen lennek. Miert? Hulyeseg.
2017. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

29 vagyok nettó 280 ezres fizetéssel és bicajjal és tömegkölekedéssel járok.


Ok, van jogsim, de már 5 éve nem ültem volán mögött és nyilván újra kéne tanulnom mindent, ha akarnék vezetni.


A saját autó számomra egy pénzpazarlás addig, amíg az ember nem alapít családot és van már egy-két gyereke.

2017. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Nekem is annak tűnik, párt keresek, nem pátyolgatnivaló kislányt.
2017. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Nem életképtelenség. Mondta, hogy nincs jogsija és, hogy miért nincs. Egy barátnőmnek sem volt, viszont az összessel tetettem. A volt oktatóm már az utolsónál elengedte forgalmi órák felét, mert vittem neki 3 tanulót :D. Vannak olyan helyzetek, hogy nem árt, ha a másik is tud vezetni. Könnyebb így a dolgokat megszervezni, nem kell sakkozni, hogy elveszítettük a mobilitásunkat, mert a jogsis ember átmenetileg alkalmatlan a vezetésre alkohol, betegség vagy távollét miatt. Jó az, ha gyorsan el kell vinni valakit orvoshoz pl.

30/f

2017. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Én nőként 29 évesen kezdtem el vezetni, mert egyszerűen féltem tőle. De addigra szereztem egy diplomát, 3 különböző országban éltem, tanultam, dolgoztam. Előbb volt saját házam, mint hogy vezettem volna. Életképtelen lennék?
2017. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell mindenkinek jogsi! Nagyon jól el lehet élni nélküle. Ha ezért leírsz egy nőt akkor benned van a hiba.
2017. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ezek után azt írja, hogy "feljössz estére?" - már nem is fog érdekelni a jogsis téma :D
2017. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem így fogalmaztam volna, de hasonló vagyok, és nem érzem magam életképtelennek. Belvárosban lakom, BKV-val, távolsági busszal, vonattal mindenhova eljutok, szökőévente egyszer taxi. Eltartom magam, tudom használni a háztartási gépeimet gond nélkül, nem égettem le a lakásomat soha. Átlag fölött keresek.


Amúgy meg van rengeteg ember, akinek nem kéne jogsit adni... nem lenne annyi baleset. Nekem pl. könnyű elterelni a figyelmemet, migrénem is szokott lenni és autóban félóra után ált. amúgy is elkezd fájni a fejem meg émelyegni kezdek. Térlátásom sincs igazán. De én legalább belátom, hogy én nem vagyok alkalmas vezetésre. Ellentétben azokkal, akik a hónapban már 4edszer vezetnek hóttrészegen vagy aki 3 autót megkarcol egy parkolási kísérlet alatt.

2017. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!