Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jártatok már ugy hogy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már ugy hogy első randitol kezdve mindent felesbe fizettek? Mi lesz ebből igy?

Figyelt kérdés

A mostanibarátommal igy alakult.

Valojában mivel nálam vagyunk igy én rá is fizetek, mert nálam fürdik alszik eszik, azon kivul hogy néha belead a kajába, semmit nem fizet.

És komoly kapcsolatot akar, de ugy hogy ha gyerekeink is lennének is bele kéne adnom az összes fizum, mig ő csak a pénze harmadát mert haromszor annyit keres mint én, a fizuja tobbi része megtakaritasba megy a házuk felujitasai miatt es a csaladjara (tesoinak ajandekok, stb)

Mikozben nekem 100%ot bele kene adnom a közösbe. Ha meg gyerekunk lenne a gyedet is ő kapná.


Ez normalis?


2018. dec. 4. 07:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Hol van még ilyen nő, szeretnék én is egy ilyet, akit le lehet húzni rendesen. Egy ilyen nőnek naponta százszor is a szemébe hazudom, hogy szeretem, ő a mindenem. Eltart, lábát szétdobja, kell még ennél több??
2018. dec. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Derwer ***** válasza:
86%

Ez is és kb minden más megegyezés kérdése egy kapcsolatban.

Ha neked nem tetszik hozd fel a témát.

Tudom ez kellemetlen. De szükséges.


Bár személyes véleményem szerint nem akarja ő ezt annyira komolyan venni. ( Az se jó ha mindent majdnem csak az egyik fél fizet, de olyan gyerek esetén már nem nagyon tud játszani az én és a te fizud kategória. )

2018. dec. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Állandoan azt erőlteti hogy mindent közösen fizessünk.

Es ha probálom vele megbeszélni, akkor azt hiszi ő most is mindent felez.

Mert szerinte én is lakhatnék naluk es akkor nem megy kétfelé pl a fűtes lakber. Amig nem élek vele addig ne is várjak mást szerinte

2018. dec. 4. 08:31
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Sosem jártam még így
2018. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Derwer ***** válasza:
86%

Flegma válasz a részéről. Ezzel szerintem nem sokat tudsz kezdeni.

Feleségem is hasonló volt korábban. (Előttem) Majd előbb utóbb belátod hogy az ilyet nem kell erőltetni és onnan kezdve jobb lesz neked. (Mással )

2018. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bunkó, már nem azért. Ne kerteljünk! :) És ha ő ilyen bunkó mer lenni, én simán megmondanám neki, hogy figyelj, jó lenne ha...
2018. dec. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig gavallér voltam a barátnőimmel, főleg, ha többet kerestem jóval, mint ők. (nyilván épelméjű keretek között)
2018. dec. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk amíg nem lakik ott teljesen, azért a fűtést, meg a vizet nem fizettetném ki vele :D , de illene téged meghívnia néha ezért valamire. Mondjuk így viccesen, hogy gyere meghívlak egy sütire. Vagy ilyesmi. Kaja az meg okés hogy felez, vagy mondjuk néha hozhatna magával ezt-azt.
2018. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
14%

Nekem eleve ez a fillérbaszóskodás kizáró ok egy kapcsolatban. Számolgatná a franc hogy ki mennyit költ a másikra... Az meg hogy most egy ezressel több a számla mert éppen 2szer megfürdik nálam hát istenem..

Arról, hogy háromszor annyit keres meg annyit, hogy mindenki a saját sorsának a kovácsa. Ha te kevesled amit keresel akkor tessék másik munkát keresni..

Nekem mindig alap dolog volt minden párkapcsolatomban, hogy fizetem a részem. Akkor is amikor alja diákmelókból éltem egyetem mellett. Ha nem is úgy, hogy kiszámolgattuk mindennek a felét, de legalább úgy, hogy ha múltkor ő fizetett, akkor most felajánlom, hogy fizetek én. Felnőtt emberek vagyunk, ne kelljen már pénzen hisztizni..

2018. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
Sosem jartam meg igy, de en szerencsere nem vagyok olyan ostoba mint te.
2018. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!