Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés alatt elment a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés alatt elment a kedvem a randitól, szerintetek elmenjek így is, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni még egy lánnyal Tinderen pár hete, elég kevés alkalommal váltottunk üzeneteket, de azok viszont nagyon tartalmas üzenetek voltak, aztán azon a hétvégén beszéltünk telefonon is, 1 óra gyakorlatilag elrepült olyan természetesen ment az egész, felvetődött a randi, és megbeszéltük az akkor jövőhét utáni hét szerdai napra, mivel nekem akkor a jövőhét nem jöhetett szóba, mivel Londonban kellett lennem a munkám miatt.


Vasárnap hazajöttem, és este a lány bejelentette, hogy Covidos lett, kidőlt, rakjuk át a szerdai napot jövőhét szerdára (27.-e) akkor lesz durván 3,5 hete, hogy beszéltünk de még nem találkoztunk.


A probléma viszont az az, hogy ebben a pár napban nekem csökkent az érdeklődésem, az első randit tényleg úgy vártam mint egy kamasz élete első randiját, Londonban számoltam vissza a napokat, ha láttam, hogy üzenetet írt egyből jobb kedvem lett, nagyon vártam, hogy mi fog ebből kisülni.


Viszont amint kiderült, hogy beteg lett, aznap még nem, de másnaptól folyamatosan napról napra csökkent az érdeklődésem.


Most elég nagy dilemmában vagyok, mivel csökkenhetett az érdeklődésem azért mert 3,5 hete nem találkoztunk, és ennyi idő alatt szerintem normál esetben már rég találkozni kellett volna, és gyakorlatilag csak irogatva, ismeretlenül nem lehet ennyi ideig lelkesnek lenni. Viszont ha Ő lenne az igazi, akkor ez nem kéne, hogy gondot okozzon, lehet ez csak megspórolt nekem egy kellemetlen randit.


Másrészről meg ott van bennem, hogy ha elmegyek akkor lehet egy tök jó randi lesz, és ha személyesen találkozunk egyből visszajön a vonzalom.


Ti hogy látjátok?


2023. dec. 22. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Londonban élsz és ő is? Mert ezen múlik minden.
2023. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem, se Ő se én nem lakunk ott, egy városban lakunk Magyarországon, csak nekem ki kellett mennem 1 hétre az ottani székhelyen lévő csapatot meglátogatni.
2023. dec. 22. 20:21
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem laktok egymástól messze, működne a kapcsolat? Akkor én adnék neki esélyt. Ha nem adnék bennem lenne később "mi lett volna ha" érzés.
2023. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék a helyedben, bár talán annyira mégse jöhet be neked a csaj ha ilyen kifogásokat keresel.
2023. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj hogy covidos lett szerencsétlen? Nem ezen kéne múljon egy kapcsolat.
2023. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez senkit nem érdekel , meg nem is tud segíteni neked ebben senki.

Az hogy te mit érzel és mit nem érzel az a te dolgod.

2023. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valami férfihiúság, vagy nem tetszik a nő valójában.
2023. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem normális, ha csökken az érdeklődés, nekem is kell a folyamatos személyes kontakt, ez alól 1-2 barátom kivétel, de a legtöbb embernek a létezését is elfelejtem, ha sokáig nem találkoznunk. Egy lehetséges randiért sem tudnék egy hónapig ugyanúgy lelkesedni, ha közben csak chatelünk. Ettől függetlenül elmennék, mert ahogy írod, lehet jó lenne a randi és minden menne tovább ugyanúgy és még jobban, mint előtte és ez a kis visszaesés ne rontsa akkor el a dolgot. Ha meg élőben sem érzel már semmit, legalább megtudtad, hogy ez csak egy fellángolás volt, nem fogsz rajta többet gondolkodni.
2023. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem hagyd a francba. Elment a kedved a randitól, mert beteg mert lenni? Ha netán összejöttök, és valami komolyabb probléma adódik, akkor meg menten kidobod őt, vagy mi?

Hagyd szegény lányt, te pedig egy ideig hagyj fel a társkereséssel, éretlen vagy még hozzá.

2023. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt , hogy fél évig csak chateltem valakivel és mindketten úgy találkoztunk egymással utána, hogy akkor is fennmaradt az az érdeklődés, mint az első nap
2023. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!