Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet senkim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet senkim?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 21 éves szűz fiú vagyok, sosem volt barátnőm és a csókig sem jutottam el soha. Ahogy átgondolom az eddigi életemet talán soha nem kellettem senkinek.


Ha középiskolától indulunk, akkor itt két lány tetszett. Az elsőnél még volt önbizalmam, próbálkoztam nála, úgy tűnt, hogy én is tetszem neki. A valóságban (most így visszagondolva) csak szórakozott. Ha kettesben voltunk akkor úgy tűnt tetszem neki, de mellette kiröhögött a barátaival, meg akkor is szemezett velem amikor már volt pasija...


A másik lánynál már nem voltam eléggé bátor (nem mentem oda hozzá), kb. 4 évig voltam oda érte, szemeztünk eléggé sokat, legalább is én azt hittem. Elballagtam, másfél évvel később találkoztunk, akkor azt mondta nem is tudta, hogy tetszett nekem. Tehát valószínűleg itt csak beképzeltem az egészet. Ez oda vezetett, hogy évekig csak ő járt a fejemben, gyakorlatilag 14-20 éves koromig ez a két lány határozta meg az életemet, nem foglalkoztam másokkal.


A kudarcoktól elégé magamba fordultam. Le kell szögezni, hogy nem vagyok jóképű. 185 cm magas vagyok 75 kiló, szemüveges. Azt amit ebből a külsőből ki lehet hozni azt szerintem kihoztam, nem vagyok pattanásos, ápolt vagyok, de izmos nem, változtattam az öltözködésemen is, hogy ezzel kezdjek új életet úgymond. Egyetemre járok, a jó tanulók közé tartozok, eléggé jó ösztöndíjat kapok, szóval anyagilag sem vagyok a padlón (jó gazdagnak sem nevezném magam, de tudok félre tenni).


Elkezdtem beszélgetni az évfolyamtársaim közül a lányokkal is, ismerek sokat közülük, tudok velük beszélgetni. Ennek ellenére még most sem kellek senkinek. Van egy lány akivel most azt hittem alakul majd valami. Beszélgettünk, azt mondta bejön neki a filmes ízlésem, facebookon váltottunk pár levelet is a témában. Ajánlottam neki egy filmet, azt mondta ha megnézte mindenképpen megírja, hogy hogy tetszett neki. Kiderült a beszélgetéseinkből, hogy sok közös van bennünk. Viszont ha bejönnék neki valószínűleg keresné a társaságomat, de az egyetemen ez nincs meg. Nyomulni meg nem akarok, gondoltam, ha akarna valamit majd ír még facebookon, az eddigi beszélgetésünk le lett zárva. Az igazság meg az is, hogy a tapasztalatlanságom még mindig visszatart kicsit. Tehát abban maradtam, hogy csak kedves velem, de nem jelent semmit ez. Az eddigi kudarcaim miatt nem akarok különösebb jelentőséget tulajdonítani az ilyen megnyilvánulásoknak, hogy néha összeakad a tekintetünk. Órák előtt amikor beszélgethettünk eddig, késni szokott, általában úgy ér oda, hogy már nem tudunk beszélgetni. Gondolom ha érdekelném, akkor előbb jönne.


Nem akarok olyan kapcsolatba bemenni, amikben két ember csak azért van együtt, mert tudják, hogy másnak úgy sem kellenének. Nem akarom, hogy egy hazugságra épüljön egy kapcsolat, ilyen kapcsolatban már lehetett volna részem.


Mit gondoltok, mit kéne tennem, hogy olyan lányok is érdeklődjenek irántam akik nekem bejönnek. Nekem már akkora lemaradásom van, ami elfogadhatatlan?


2010. okt. 19. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg iskolán kívül is közösségbe járni. Pl. Bulik, szakestek, szakestélyek, stb. Ismerkedni itt lehet. Próbálj meg közeledni a lányokhoz. Vagy órán is lehet ismerkedni, ha tetszik egy lány, kérdezd meg pl h nem iszik-e meg veled mondjuk egy üdítőt óra után? Ha igen, akkor alakul:)
2010. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a baj, hogy 21 éves létedre szűz vagy és nem jártál még senkivel, hanem egyszerűen csak bátrabbnak, kezdeményezőbbnek kell lenni. Ha az önbizalmad tart csak vissza, azt lehet fejlesztgetni. A magasságod jó, ha nem tartod magad izmosnak, eljárhatsz haverokkal kondizni. Ha a szemüveg zavar, próbáld ki a kontaktlencsét(én is szemüveges voltam, csak én lány vagyok, engem is zavart),öltözködés, stílusodon is változtathatsz, az ilyen apró dolgok, változások sokat segíthetnek az önbizalmon.Legyél magabiztosabb, a lányok általában a határozottabb fiúkat szeretik. Nincs elfogadhatatlan lemaradás, 21 évesen nem vagy elkésve semmiről se:)
2010. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaja... Semmiről sem vagy lemaradva, de azért húzzál bele. Járj el szórakozni, emberek közé ilyesmi. Amúgy a neten is tudsz ismerkedni, valami normális oldalon. Keress közös témákat a csajjal, írj neki, beszélgessetek, talizzatok. Az első lépést megtenni a legnehezebb (az életben, és nem a neten) de ha azon túlvagy, majd rájössz, hogy kár volt annyit parázni.
2010. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lamafighter ***** válasza:

ráadásul sohase tántorítson el az, hogy régebben milyen csúnyán mondva kudarcaid voltak :) mert az a múlt!

és minden egyes új lány, teljesen más helyzetet hozhat,..sohase úgy közelítsd meg a dolgot, hogy úgy sem jön össze, mert akkor nem is fog!


önbizalom,bátorság!


ja igen,.. suliban nem mindenki viselkedik ugyanúgy mint sulin kívül,..szal az előző kommentelőkre támaszkodva,..válts vele pár szót, ha ott látsz meg vkit,..és hívd el vhova ...

ha nemet mondd vesztettél vmit? nem...találsz mást

hajrá

2010. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"nyomulni meg nem akarok" - Pedig azt kellene! Szerinted csak a jóképű fiúknak van nőjük? Nézz már körül! Jó, hogy beszélgetsz a lányokkal, de egy kis dinamikát is vigyél bele. Próbálj laza lenni, látszódjon rajtad, hogy magabiztos vagy. Ne azon rágd magad, hogy ugyan tetszel-e neki. Ha most elkezdesz vele holmi filmekről levelezgetni, akkor a részéről ez max csak barátság lesz. Gyerünk, dobd be magad, aztán előre!
2010. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Diszko, diszko! Jó! Jó!

Meg sok pia. :D

2010. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fentebb már tökéletesen leírtak körülbelül mindent, én is már csak bátorítani szeretnélek. Hasonló cipőben jártam én is pár éve, és lehet változtatni. Önbizalom növelés, bátorság, kitartás! Lehet nem fog elsőre sikerülni, lehet másodikra sőt harmadjára sem, de minden próbálkozás után jobb és jobb leszel! Ha hibázol az nem baj, igaz hogy nem esik jól (sőt, alkalmasint kimondottan sz*rul) de csak így lehet tanulni. Merthogy ezt is tanulni kell, és ez egy olyan sport amit a ringen kívülről nem lehet! Irány befele, leszel a földön de amikor egyszer állva maradsz az minden pénzt megér!


Kitartás! HAJRÁ!

2010. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!