Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért van az hogy nekem nincs senkim?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már egy pasit,de valahogy nem találok. 15 éves csaj vagyok sportos 170cm és 63 kg. Kék szemek barna félhosszú haj és szerintem szép vagyok. De akkor mért nincspasim????? :(
2011. ápr. 5. 21:21
1 2
 1/15 MolotovPunk ***** válasza:

Lehet a ki sugárzásod nem jó.Lehet túl egoista vagy,de nem biztos.Sok oka lehet.

Én ennyi idősen még nem foglalkoztam a járós dolgokkal.Majd lesz valakid idővel.

2011. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
van akinek később se lesz, ha szép vagy örülj neki.
2011. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hajlandó olyan kérdésre válaszolni, ahol egynél több kérdőjel szerepel a mondat után.
2011. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ahelyett hogy ezen rágódsz jöhetnél hozzám porszívózni.
2011. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Úgy imádom ezeket. Tudod hány srác kérdezi ugyanezt? Nyiss egy kicsit a világ felé, velem eggyütt még rengeteg magányos pasi rohangál. Csak mi keresünk is csajokat, de kérdem én, hol vannak ilyenkor?
2011. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hova valósi is vagy? :D
2011. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk azért, mert 15 éves vagy? Hidd el, nem nézlek le emiatt, de 15 évesen elég gyakori, hogy nincs barátja egy lánynak, ez nem az az életkor.
2011. ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért, mit teszel érte hogy legyen? Vannak srácok akik tetszenek, szabadok? Mentél már oda hozzájuk ismerkedni? Gondolom nem... na ezért nincs. Ez nem az a kor ahol a pasik bátran kezdeményeznek a csajoknál. Tedd meg te.
2011. ápr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tetszik pár srác de nekem inkább a négerek jönnek be.

Képzeljétek hogy 15 évesen tinik 60% nem szűz már nem hogy pasikjuk sincs!

Lehet hogy én ilyen örökszűz maradok.

Jajj istenem most nem 1 ? jelet tettem a kérdés mögé ahh léccii kössél belém:) akkor ne válasolj!!

De én csak normális válaszokat vártam ennek ellenére jó sok oltást kaptam:(

2011. ápr. 6. 14:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan vetted azt a 60%-ot, de nagy hülyeség. 15 évesen nem tudom miről beszélsz még, örökszűz? Majd ha 30 évesen is szűz leszel akkor mondhatsz ilyet esetleg, de hát még azért gyerek vagy javában. Jobb ha nem ezzel foglalkozol még, hanem olyan dolgokkal amikkel mész is majd valamire az életben. Pasit is találsz majd, nem kell keresni, ha itt az ideje akkor lesz. Néger nem sok akad, de ha érett leszel egy kapcsolathoz akkor már talán rájössz arra is hogy a külső marhára semmit nem számít.
2011. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!